امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116262
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، نخست‌وزیر عراق در گفت‌وگویی تلویزیونی، گفت: بدون شک

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، نخست‌وزیر عراق در گفت‌وگویی تلویزیونی، گفت: بدون شک نتیجه مبارزه با تروریست‌های داعش به نفع ملت عراق است.

حیدرالعبادی با مخاطب قرار دادن کشورهای دنیا ادامه داد: تأکید می‌کنیم که به مقابله با تروریسم ادامه خواهیم داد و نقشه‌های آنان را ناکام خواهیم گذاشت.

نخست‌وزیر عراق تمامی مسئولان عراقی را به کنار گذاشتن اختلافات دعوت کرد. وی همچنین جامعه فرهنگی عراق را به مبارزه با جنگ روانی فراخواند.
وی با تقدیر از مواضع مرجعیت عراق در واجب اعلام کردن جهاد تاکید کرد که اگر فتوای مرجعیت عراق نبود، پیروزی بر داعش تحقق نمی‌یافت.
نخست وزیر عراق نتایج پیروزی بر داعش را نزدیک توصیف کرد و افزود: عراق به مبارزه داعش ادامه می دهد و به زودی نقشه جعلی آنها نابود می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ارتش عراق تا پیروزی کامل بر داعش به نبرد با تروریست‌ها ادامه می‌دهد، تصریح کرد که آنچه روی داده(کنترل داعش بر بخشی از خاک عراق) امری موقتی است و به زودی عراق خود را بازخواهد یافت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها