امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۱۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116268
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 41
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از پایگاه خبری الاخباریه، محمد الخالدی از رهبران ائتلاف نیروهای عراقی که از ائتلاف

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از پایگاه خبری الاخباریه، محمد الخالدی از رهبران ائتلاف نیروهای عراقی که از ائتلاف احزاب اهل تسنن در پارلمان عراق تشکیل شده اخبار منتشر درباره نامزدی رافع العیساوی برای وزارت دفاع این کشور را رد کرد.

وی با اشاره به اینکه اسامه النجیفی از وی خواسته تا خبر انتخاب نشدن العیساوی را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد تاکید کرد که اختلافات زیادی برای انتخاب نامزد مورد نظر در ائتلاف نیروهای عراقی وجود دارد.

بنابراین گزارش، خالد العبیدی و جابر الجابری گزینه‌های دیگر برای تصدی سمت وزارت دفاع عراق هستند.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان نینوا علاقه دارند تا العبیدی وزیر دفاع عراق شود، تاکید کرد که در صورت انتخاب هادی العامری به عنوان وزیر کشور رافع العیساوی برای وزارت دفاع انتخاب خواهد شد.

رافع العیساوی از چهر های نزدیک به طارق الهاشمی است که دو سال قبل زمانی که محافظانش متهم به همکاری با تروریست‌ها و اقدامات غیرقانونی شدند برای تحت فشار قرار دادن دولت نوری المالکی اعتراضات خیابانی علیه دولت به راه انداخت که به بحرانی سیاسی برای بغداد بدل شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار