امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11627
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 104
مجتبی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: روز گذشته رأس ساعت 22:40 یک مورد حریق به مرکز پیام این سازمان گزارش شد که نیروهای عملیاتی ...

مجتبی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: روز گذشته رأس ساعت 22:40 یک مورد حریق به مرکز پیام این سازمان گزارش شد که نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره یک و ایستگاه شماره 8 با چهار خودرو آتش‌نشانی و تجهیزات کامل پس از سه دقیقه از اعلام حادثه در محل حضور یافتند.

وی گفت: در این عملیات که در یک مغازه صافکاری واقع در خیابان قلیانی رخ داده بود شش خودرو همزمان در محل، طعمه حریق شده بودند که با اقدام به موقع نیروهای عملیاتی این سازمان از یک فاجعه جلوگیری به عمل آمد.

معاون عملیاتی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: با توجه به حادثه مذکور از شهروندان گرامی درخواست می‌کنیم که با رعایت نکات ایمنی و مجهز کردن اماکن تجاری و مسکونی به تجهیزات ایمنی از جمله کپسول اطفاء حریق و سیستم‌های هشداردهنده حریق از ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری به عمل آورند.

وی در پایان گفت: در این حادثه صدمات جانی به کسی وارد نشده اما شش خودرو به طور کامل در آتش سوختند و علت حادثه نیز توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.
انتهای پیام/89007/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها