امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116272
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،احمد ناطقی مدیر بخش مواد تبلیغی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، درباره

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،احمد ناطقی مدیر بخش مواد تبلیغی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، درباره برنامه‌های جنبی که قبل از برگزاری جشنواره در اصفهان برگزارشد گفت:  ما تلاش کردیم برخی از برنامه های بخش جنبی را  قبل از جشنواره برگزار کنیم تا این برنامه‌ها، جشنواره را تحت‌الشعاع خود قرار ندهد. به همین منظور حضور گروه فیتلیه‌ای‌ها، جشن بادبادک‌ها که با بیش از ۵۰۰۰ نفر در اصفهان برگزار شد، همچنین زنگ جشنواره  در مدارس را قبل از جشنواره برگزار کردیم تا بتوانیم ذهن مخاطبین کودک و نوجوان را برای برگزاری جشنواره و دیدن فیلم‌ها آماده کنیم.

وی در ادامه به فعالیت‌های علمی و آموزشی در بخش جنبی اشاره کرد و گفت: در ایستگاه فیلمسازی سیار تلاش کردیم به سمت آموزش حرکت کنیم به همین منظور کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این ایستگاه ۲۷ طرح به ما ارایه دادندو در کارگاه آموزشی شرکت کردند و در محدود ه زمانی کوتاه  فیلم سه دقیقه‌ای ساختند و امروز با حضور دبیر جشنواره و خانواده‌هایشان از ۹ فیلم ساخته شده توسط کودکان رونمایی می‌شود و این فیلم‌ها قضاوت می‌شوند تا اثر برگزیده در مراسم افتتاحیه مورد تقدیر قرار گیرد.

ناطقی که مسئولیت بخش مسابقه مواد تبلیغی و اطلاع رسانی را نیز برعهده دارد درباره این بخش گفت: پس از بررسی آثار ارسالی به این بخش ۱۷ عکس صحنه و پشت صحنه و دو پوستر انتخاب شدند که از آثار برگزیده در روز افتتاحیه تقدیر به عمل می آید. همچنین آثار اتنخاب شده در سالن کوثر برای بازدید علاقه‌مندان به نمایش درمی‌آید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار