امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116277
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 18
«سیدسلیم غفوری» مدیر مرکز مستندسازی میثاق در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین فعالیت‌های این مرکز گفت: وحید فرجی این روزها فیلمبرداری ...

«سیدسلیم غفوری» مدیر مرکز مستندسازی میثاق در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین فعالیت‌های این مرکز گفت: وحید فرجی این روزها فیلمبرداری مستند جدید خود که به موضوع استفاده از عنصر نارنجی می‌پردازد را آغاز کرده است.

وی افزود: این فیلم درباره استفاده از عنصر نارنجی که یک ماده شیمیایی به شمار می‌آید در جنگ علیه ویتنام است.

غفوری ادامه داد: همچنین مستند زائران صلح ساخته محسن اسلام‌زاده نیز در مرحله تدوین به سر می‌برد که تاکنون نیمی از آن انجام شده است.

وی درباره داستان مستند زائران صلح خاطرنشان کرد: این فیلم درباره سفر کاروان زائران صلح به سوریه است که چندی پیش از تهران به سمت سوریه سفر کرده‌اند.

مدیر مرکز مستند میثاق ادامه داد: مهدی محمودی نیز که چندی پیش فیلمبرداری مستند جدید خود تحت عنوان تهدید نسل را آغاز کرده بود به پایان رساند و در حال حاضر تدوین این فیلم مستند را آغاز کرده است.

غفوری افزود: این فیلم نیز همانطور که از نامش پیداست در رابطه با مسائل تهدید نسل و خطر آن برای آیندگان است.

غفوری در پاسخ به این سؤال که آیا قصد دارید ساخت مستند با موضوع داعش و تحرکات آن را دارید؟ تأکید کرد: دنبال این هستیم که گروهی از مستندسازان مرکز میثاق را برای ساخت فیلمی مستند درباره تحرکات گروهک تروریستی داعش به عراق بفرستیم که هم اکنون در حال انجام رایزنی و پیگیری برای انجام این امر است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها