امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116280
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه یک سیما فیلم‌های متنوعی را برای پخش در روز عید قربان در نظر گرفته که به شرح زیر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه یک سیما فیلم‌های متنوعی را برای پخش در روز عید قربان در نظر گرفته که به شرح زیر است:

**بره‌کشون

فیلم تلویزیونی «بره کشون» به کارگردانی مهرداد خوشبخت، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 14:50 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بره‌ای کوچک به اشتباه قاطی گوسفندانی که برای فروش در روز عید قربان به شهر برده می‌شوند، و همین باعث ناراحتی دختر کوچکی که به بره علاقه دارد می شود. بره در شهر ماجراهایی را از سر می گذراند و در نهایت با جستجوی پدر دخترک، بره بار دیگر به روستا و نزد دختر بر می‌گردد.

ارژنگ امیرفضلی، شهره سلطانی و رامین ناصرنصیر در فیلم تلویزیونی «بره کشون» ایفای نقش کرده‌اند.
 
**«وال‌ای»

فیلم سینمایی «وال ای» به کارگردانی آندره استنتن ، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 9 صبح در قالب برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان با بازی بن بورت، الیسا نایت آمده است: هفتصد سال از ترک زمین توسط انسان‌ها سپری شده، و آنچه که بر روی کرهٔ زمین باقی مانده، کوه‌ها زباله و آهن‌پارهٔ انباشته ‌است. وال ای ربات هوشمند آشغال جمع کنی است که ماموریت دائمش، فشرده سازی و جمع آوری این پسماندها و آلودگی‌های صنعتی است. روزی وال ای مشغول کار است که سفینه‌ای غول‌پیکر از فضا فرود می‌آید و مهمان کوچکی را به همراه خود می‌آورد. این مهمان ایو (حوا) نام دارد و توسط وال ای با لفظ ایوا تلفظ می‌شود. ایو که ربات پیشرفته‌ای است موظف است که نشانه‌های حیات را در کره زمین شناسایی کرده و در صورت موفقیت، آن را به انسانها در اعماق فضا برده و گزارش کند. وال ای دلباختهٔ او می‌شود و ایو زمانی که بلاخره گیاه سبز نادری را می‌یابد و زمین را ترک می‌کند، وال ای به دنبال او به فضا می‌رود و عشق و حیات را به زمین برمی‌گرداند.

**«ماشین‌ها 2»

انیمیشن «ماشین‌ها2» به کارگردانی جان لاستر، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پس از اتمام یک سری از مسابقات، مک کوئین نزد دوستانش بازگشته تا علاوه بر ملاقاتشان بتواند آنها و دوست قدیمی اش میتر را نیز به عنوان تیم مسابقه برای مسابقات جدید با خود ببرد. اولین مسابقه برگزار می شود ولی بر اثر اتفاقی، مک کوئین از مسیر منحرف می شود و نمی تواند در آن دور پیروز شود.

**«کلیک»

فیلم سینمایی «کلیک» به کارگردانی فرانک کوراسی، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی آدام سندلر از این قرار است که: مایکل نیومن مرد جوانی است که به همراه همسرش دونا و دو فرزندش زندگی متوسطی دارد. مایکل همیشه به دنبال داشتن شرایط و وضیت بهتری در زندگی است و به نوعی هیچگاه از شرایطی که در حال حاضر بر زندگیش حاکم است رضایت ندارد. اوضاع به همین منوال ادامه دارد تا اینکه مردی به نام مارتی به او کنترلی می دهد که به وسیله آن می تواند در دنیای اطرافش تصرف نماید و آن را بر طبق میل و خواسته خودش تغییر دهد. علاوه بر این، به وسیله آن کنترل مایکل امکان سفر در زمان را نیز می یابد و می تواند از آنچه در گذشته برایش رخ داده و یا آنچه در آینده در انتظار اوست با خبر شود و ...

**«فریب خورده»

فیلم سینمایی «فریب خورده» به کارگردانی جری لوییس، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه این فیلم با بازی اینا بالین و جری لوییس آمده است :  ستاره کمدی به نام هاری در یک سانحه هوایی می میرد و حالا کارمندان وی که کار خود را از او یاد گرفته بودند تصمیم می گیرند تا کسی را به جای او بگذارند و هر چه خودشان یاد دارند به او بیاموزند.آنها تصمیم می گیرند تا فردی معمولی را برای اینکار استخدام کنند. استنلی گارسون شرکت را بر می گزینند و سعی می کنند تا همه چیز را به او یاد دهند. استنلی فردی بسیار ساده لوح و شوخ طبع است.با گذشت زمان آنها فکر می کنند که استنلی قادر به انجام کار نیست ولی یک روز که یک هنر پیشه خانم که بسیار با تجربه است از او و کارهایش تعریف می کند و اعضای گروه امیدوار می شوند و برنامه را برای اجرا آماده می کنند اما ...

**«خانه دل»

فیلم تلویزیونی «خانه دل» به کارگردانی جهانگیر جهانگیری و تهیه‌کنندگی سیدعلی اکبر محلوجیان، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: حاج اکبر کارمند اداره پست است. او که در روز عید قربان به دنیا آمده است دوست دارد به زیارت خانه خدا برود و به دلیل سابقه خوب حاج اکبر از طرف اداره پست به او سهمیه حج می‌دهند. اما روزی که می‌خواهد کار را به جوانی تحویل دهد می فهمد که یک بسته نامه 2 سال است در زیر میز او جا مانده و چون خود را مقصر می داند تصمیم می‌گیرد قبل از سفر نامه‌ها را به صاحبانشان تحویل بدهد.

فرامرز صدیقی، محبوبه بیات و هاله سروش در فیلم تلویزیونی «خانه دل» ایفای نقش کرده‌اند.

**«کمربندها را ببندیم»

فیلم تلویزیونی «کمربندها را ببندیم» به کارگردانی مهدی مظلومی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مفید، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: جوانی به نام رامین عاشق دختر آقای ملکی صاحب یک فرودگاه خصوصی می شود، ولی آقای ملکی راضی به ازدواج این دو نفر نیست .پس از اتفاقاتی، رامین برای رسیدن به خواسته اش اقدام به هواپیما ربایی می کند. درگیری بین رامین، آقای ملکی و هر یک از مسافرین حاضر در هواپیما داستانی می آفریند و ...

فتحعلی اویسی، امیر جعفری و رویا افشار در فیلم سینمایی « کمربندها را ببندیم » بازی کرده‌اند.

**«خانه نشین»

فیلم تلویزیونی «خانه نشین» به کارگردانی کمال مقدم و تهیه‌کنندگی جمشید سهراب‌زاده، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی میرطاهر مظلومی، مهران رجبی و مینا نوروزی خواهید دید: رسول و تقی همسایه هستند تقی از دختر رسول برای پسرش خواستگاری کرده و قرار است به زودی آن دو به عقد هم دربیایند. رسول به خانه‌ای که در آن زندگی می‌کند علاقه خاصی دارد، ولی به علت اینکه دختر کوچکش آسم دارد، باید خانه را عوض کند. از طرفی تقی با فروش زمین همسرش و خانه خود، خانه رسول را می‌خرد اما رسول که برای خرید خانه تلاش می‌کند، وقتی نمی‌تواند با آن پول خانه بخرد، قرار داد را فسخ می‌کند و این کار باعث بروز اختلاف بین آنها می‌شود. در این بین، بین خانواده‌ها هم اختلاف رخ می‌دهد. در نهایت رسول و تقی می‌فهمند که املاک محل قصد داشته سر هر دوی آنها را کلاه بگذارد. بنابراین با نقشه‌ای خانه را به مشاور املاک با قیمت گران می‌فروشند و هر کدام یک واحد آپارتمان می‌خرند.

**«زمین آسمانی»

فیلم سینمایی «زمین آسمانی» به کارگردانی محمدعلی نجفی، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: یک گروه سازنده فیلم ( زندگی حضرت ابراهیم ) برای انتخاب بازیگر ، تست بازیگری می گیرد تا از بازیگران، هنر پیشه های خود را جذب کند و کلا مرحل پیش تولید را انجام می دهد. و در اصل به دنبال هنرپیشه ای در نقش هاجر می گردد. در این میان زنی به نام لیلا انتخاب می شود که خود در زندگی مشکلاتی دارد از جمله بیماری نرگس که برای مداوا از شهرستان به تهران آمده است. او به مطالعه اینکه چرا مناسک حج امروزه برگزار می گردد و انجام چگونگی اعمال را تحقیق می کند. لیلا در رویا خود را در مکه می بیند و در حال انجام مناسک حج . در ادامه فیلم برداری فیلم حضرت ابراهیم شروع می شود و او به سفر حج می رود.

داریوش ارجمند، صالح نجفی، محمدعلی نجفی، مهناز افضلی و زنده یاد رقیه چهره آذر در فیلم سینمایی « زمین آسمانی » ایفای نقش کرده اند.

**«من شگفت انگیز 2»

فیلم سینمایی «من شگفت انگیز 2» به کارگردانی پیر کافین ، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 9 صبح از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی استیو کارل، کریستین ویگ و بنجامین برت آمده است : گرو که دیگر مانند گذشته بدجنس نیست، تصمیم می گیرد، گروهی بسازد و یک جنایتکار تازه که آرامش را از همه سلب کرده، ادب کند ...

**«تاکسی 3»

فیلم سینمایی «تاکسی 3» به کارگردانی جرارد کراوزیک، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی سامی ناصری است. سیلوستر استالونه در سکانس افتتاحیه این فیلم، حضوری افتخاری دارد.

**«هم بازی»

فیلم سینمایی «همبازی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 20:45 از شبکه تهران روی آنتن می رود.

داستان فیلم از این قرار است که : امین پسر 4 ساله تنها فرزند خانواده برای داشتن همبازی در خانه از پدر و مادرش می‌خواهد که با آوردن نوزاد به جمع خانواده او را از تنهایی بیرون بیاورد اما پدر و مادر به علت مشکلات مالی نمی‌پذیرند. امین با اصرارهای فراوان آنها را بر سر دوراهی قرار می‌دهد که بین آوردن نوزاد یا داشتن یک کره الاغ، یکی را انتخاب کند تا او در خانه همبازی داشته باشد!

حمید فرخ نژاد، نیکی کریمی و جواد عزتی در فیلم سینمایی « همبازی » ایفای نقش کرده اند.

**«یک روز از زندگی»

فیلم تلویزیونی «یک روز از زندگی» به کارگردانی مهدی گلستانه ، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است : عید قربان است و قرار است پدر و مادر سارا از جهرم به خانه او در شیراز بیایند ، مادر سارا مخالف ازدواج دخترش با سامان بوده و از این رو این مهمانی در حکم آشتی کنان از سویی و اثبات توانایی های سارا در اداره ی زندگی و داشتن یک زندگی خوب از سوی دیگر است ؛ برای همین سارا می خواهد خود آشپزی کرده و سفره ای مناسب برای خانواده اش تدارک ببیند . سارا کم تجربه است و تجهیزات کافی را برای این منظور ندارد . او به همسایه ها رجوع و از هرکدام کمک می گیرد اما...

مارال فرجاد، علیرضا زمانی نسب،عباس ا فشاریان،زهره حمیدی در فیلم تلویزیونی « یک روز از زندگی » تولید مرکز فارس بازی کرده اند.

**«از کوچه‌های باران»

فیلم تلویزیونی «از کوچه های باران» به کارگردانی سیدمجید موسویان و تهیه‌کنندگی احمد کاشانچی، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 15:30 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش­ می‌شود.

در این فیلم با بازی پری کربلایی، اسماعیل خلج و حبیب الله یاری خواهید دید: مشهدی حیات پیرزن ساده دل روستایی است که آرزو دارد قبل از مرگش به زیارت خدا برود ولی به علت عدم تمکن مالی تاکنون نتوانسته به این آرزو برسد. او قصد دارد با بافت قالیچه‌ای که گره آن را با صلوات می‌بافد، پول سفر عمره خود را فراهم آورد.

**«مستقیم به ماه»

فیلم تلویزیونی «مستقیم به ماه» به کارگردانی دیمون توماس ، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

داستان فیلم از سال 1969 شروع می‌شود، زمانی که انسان می‌خواهد به ماه سفر کند. پسر کوچکی در روزی که با والدینش به پارک رفته وارد چادری می‌شود که مرد کهنسالی در آنجا حضور دارد. مرد که جولیوس بدفورد نام دارد برای پسر یک داستان باور نکردنی از دوران جوانی اش تعریف می‌کند. بدفورد در جوانی تاجری ورشکسته شده و تصمیم می‌گیرد به نمایشنامه نویسی روی آورد. او با دانشمندی به نام کاوور آشنا شده و هر دو تصمیم می‌گیرند با علمی که کاوور دارد و ماده‌ای که اختراع کرده به کره ماه سفر کنند. جولیوس از همه این اتفاقات و مراحل ساخت سفینه شان فیلم برداری می‌کند و ...

رونی کینیرو مارک گاتیس در  فیلم تلویزیونی « مستقیم به ماه » ایفای نقش کرده اند.

**«فصل موج سواری»

انیمیشن «فصل موج سواری»، یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 20 از شبکـه پویا پخش خواهد شد.

داستان انیمیشن از این قرار است که: یک گروه مستندساز به پشت صحنۀ خطرناک ترین و نفس‌گیرترین مسابقات جهانی قهرمانی موج‌سواری پنگوئن‌ها می‌روند تا از آن گزارش تهیه کنند. یکی از شرکت‌کنندگان این مسابقه کودی است که برای آموزش دیدن و کسب قهرمانی به سراغ موج‌سوار حرفه‌ای به نام بیگ‌زی می‌رود، اما...

**«شبکه نمایش»

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «تاکسی 2»، « ترش و شیرین 1»، «دنیای آقای سخی»، «مبارز همه فن حریف» و «آقای مورگان» یک شنبه 13 مهر ماه ساعت 15 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها