امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116282
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «احمد مبلغی» عضو هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی، «شهاب اسفندیاری» عضو هیئت‌ علمی دانشگاه هنر، «حسن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «احمد مبلغی» عضو هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی، «شهاب اسفندیاری» عضو هیئت‌ علمی دانشگاه هنر، «حسن بشیر» عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(علیه‌السلام)،«سیدابوالحسن نواب» عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب، و «محسن بنی‌هاشمی»، عضو هیئت علمی دانشگاه صداوسیما، هستند که از این پویش حمایت کرده‌اند.

پیش‌ از این نیز «ابراهیم حاتمی‌کیا»، «بهروز افخمی»، «نادر طالب‌زاده»، «ابوالقاسم طالبی»، «هادی مقدم‌دوست»، «اکبر عبدی» و «احمد نجفی»، از اهالی سینمای ایران، از این پویش حمایت کرده‌اند. همچنین نویسندگان و شاعرانی مانند «حبیب احمدزاده»، «محمدحسین جعفریان»، «ناصر فیض»، «علیرضا قزوه» و «محسن مؤمنی‌شریف» و ورزشکارانی از جمله «هادی ساعی»، «محمدرضا طالقانی» و «آرش میراسماعیلی» و مستندسازانی از جمله «رضا برجی»، «سیدسلیم غفوری» و «محسن برمهانی» به این پویش پیوسته‌اند.

گلریزان حمایت از ایتام غزه نیز با حضور هنرمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و اصحاب رسانه در همان تاریخ (دوشنبه چهاردهم مهر) در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می‌شود. این گلریزان به‌منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ 51روزه ازدست داده‌اند، برگزار می‌شود.

مبالغ دریافتی این گلریزان به‌همراه کمک‌های مردمی که در طول جنگ ازطریق درگاه پرداخت اینترنتی امت واحده جمع‌آوری شده است، به‌صورت مرحله‌ای (ماهانه) به غزه انتقال می‌یابد. این درگاه پرداخت اینترنتی، بعد از همایش نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها