امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116283
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این مراسم میهمانان ویژه ای داشت که حجت‌الله ایوبی (رئیس  سازمان سینمایی)، محمدرضا جعفری‌جلوه (مدیرعامل بنیاد سینمایی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این مراسم میهمانان ویژه ای داشت که حجت‌الله ایوبی (رئیس  سازمان سینمایی)، محمدرضا جعفری‌جلوه (مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی) و مهدی مسعود شاهی (دبیر جشنواره) و ناصر باکیده (جانشین دبیر جشنواره) از جمله حاضران ان بودند و دل نوشته‌هایی برای صلح را روی پرده نوشتند.
بنا بر این گزارش، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در مراسم افتتاحیه پرده صلح، قلم‌مویی را به  پسری ۱۲ ساله داد تا او نقاشی‌اش را با رنگ اکرلیک روی پرده صلح آماده کند. سپس رئیس سازمان سینمایی  روی پرده صلح این جمله را نگاشت: «آنجا که رنگ هست، جنگ نیست؛ پیش به سوی رنگ و هنر برای نهادینه کردن فرهنگ صلح .»
نقاشی های پرده صلح در روزهای آتی توسط کودکان و نوجوانان تکمیل خواهد شد و قرار است در مکان مناسبی به عنوان نماد صلح و دوستی نصب و به مجامع جهانی ارسال شود.
براساس این گزارش، پرده صلح در ایام برگزاری جشنواره مقابل هتل عباسی مقر اصلی جشنواره باقی خواهند ماند و روی این پرده وسیع قرار است نقاشی‌هایی از کودکان و نوجوانان اصفهانی با موضوع کودکان قربانی جنگ نقش بندد.
این پرده توسط کودکان و نوجوانان 12 تا 17 سال رنگ آمیزی خواهد شد و دلنوشته‌هایی برای صلح و عدالت توسط میهمانان جشنواره نوشته خواهد شد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار