امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116286
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در پیامی به مناسبت آغاز سومین دوره جشنواره تئاتر شهر، آرزو و تعهد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در پیامی به مناسبت آغاز سومین دوره جشنواره تئاتر شهر، آرزو و تعهد همه را تعالی سبک زندگی ایرانی اسلامی در تقابل با تغییرات فرهنگی دانست که نتیجه آن تعالی اندیشه شهروندان است.

در متن پیام حجت‌الاسلام شهاب مرادی به سومین جشنواره تئاتر شهر آمده است:

خداوند مهربان را شاکریم که در سال سربلندی ملت ایران و به برکت نظام شکوهمند جمهوری اسلامی، سومین جشنواره تئاتر شهر برگزار می‌شود. به مصداق آیه شریفه «الَّذی أَحْسَنَ کُلَّ شَیْ‏ءٍ خَلقَهُ»، هنر و زیبایی، این هدیه ارزنده الهی، را پاس می‌داریم و تلاش خلاقانه هنرمندان جوانمان را جشن می‌گیریم.

در هجوم اندیشه‌هایی که انسان را از خدا و کرامت دور می‌کند، هنر، کارآمدترین شیوه ارتباط و تبلیغ اخلاق و معناست. این فریضه ماست که با اتکا به اندیشه اسلامی و میراث گرانبار شهیدانمان، فرهنگ آسمانی این مرز و بوم را پاس بداریم. شما هنرمندان آیینه‌دار این عرصه‌اید. تکریم هنرمندان مسئولیت‌شناس و زمینه‌سازی برای جلوه‌گریِ هویت معنویِ توأم با منش اسلامی و ایرانیِ برخاسته از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، یکی از وظایف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است. در این راه، حضور همدلانه هنرمندان ضرورتی انکارناپذیر است. آرزو و تعهد همه ما تعالی سبک زندگی ایرانی و اسلامی در تقابل با تغییرات فرهنگی است که نتیجه آن تعالی اندیشه شهروندان خواهد بود.

از تلاش هنرمندان، پیشکسوتان و مسئولان شرکت‌کننده در سومین جشنواره تئاتر شهر تشکر می‌کنم. مشارکت گروه‌های جوان هنری اتفاق مهم جشنواره بود که ان شاءالله سرمایه برپایی جشنواره‌های بعدی و معرّف شهری در تراز اخلاق و ایمان خواهد بود. بمنّه و کرمه.
شهاب مرادی
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
  انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها