امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116290
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی صبح امروز در حاشیه رونمایی از پرده صلح گفت: در حال بررسی هستیم تا گروه سینمایی کودک ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی صبح امروز در حاشیه رونمایی از پرده صلح گفت: در حال بررسی هستیم تا گروه سینمایی کودک و نوجوان را مانند گروه سینمای گروه هنر و تجربه راه اندازی کنیم که در این صورت، اصفهان پایگاه اصلی آن خواهد بود. 

ایوبی پس از نگارش دلنوشته خود با اشاره به اینکه این پرده این پرده نماد صلح است و بچه‌ها در خلق آن دخیل هستند، اظهار داشت: امروز هم دنیا، دنیای پیام‌های کوتاه و هنرمندانه و زیباست. اصفهان شهر فرهنگ و هنر است. پیام‌های فرهنگی اصفهان را همه دنیا شنیده بودند و  پیش از این اصفهان را به عنوان مهد رنگ، هنر، شعر و معماری شناخته‌اند. امروز سینمای کودک هم به آن اضافه شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: اصفهان را پایگاه سینمای کودک می‌دانم. امسال استقبال مردم، نحوه برگزاری جشنواره، فعالیت مدیران و... نسبت به سال گذشته متفاوت است  و این نشان می‌دهد مردم اصفهان جشنواره را برای خودشان می‌دانند و من مطمئنم اصفهان پایگاه خوبی برای سینمای کودک و نوجوان خواهد بود. هم برای ایران و هم برای جهان.

وی در ادامه گفت: سینمای کودک، سینمای آشتی مردم و خانواده‌ها با سینماست و من در نظر دارم بخشی عمده‌ای از این کار بر عهده جشنواره فیلم کودک است و بنا بر این است که در سال آینده بخش‌های بیشتری از جشنواره را به مردم اصفهان و مدیران اصفهانی واگذار کنیم. ضمن آن که در حال بررسی هستیم تا گروه سینمایی کودک و نوجوان را مانند گروه سینمای گروه هنر و تجربه راه اندازی کنیم که در این صورت، اصفهان پایگاه اصلی آن خواهد بود.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها