امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116315
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، لطفعلی پاکباز صبح امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های استان ایلام اظهار داشت: کل مرزهای جمهوری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، لطفعلی پاکباز صبح امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های استان ایلام اظهار داشت: کل مرزهای جمهوری اسلامی با کشورهای مختلف از جمله مرز غربی ایلام با کشور عراق در امنیت مطلوبی قرار دارد.

فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: در حال حاضر امنیت مطلوبی در مرزهای کشورمان وجود دارد و با وجود حوادثی که در کشور عراق روی داد در هیچ برهه‌ای از زمان با ناامنی مرزی مواجه نشده و امنیت در مرزهای غربی کشور برقرار است.

وی ادامه داد: امنیت حاکم در مرزهای کشور با کشور همسایه نشان‌دهنده هوشیاری و توانمندی نیروهای امنیتی، مرزبانی، انتظامی و ... است و با مراقبت کامل از مرزها و امنیت آن صیانت و پاسداری می‌کنند.

این فرمانده مرزبانی اضافه کرد: اجرای پایش‌های مرزی در استان ایلام بیانگر عمق امنیت در مرزهای جمهوری اسلامی با کشور عراق بوده که جا دارد از مرزبانان و نیروهای امنیتی و انتظامی استان ایلام تقدیر شود.

پاکباز تصریح کرد: تاکنون کوچکترین گزارشی دال بر تعرض گروه‌های تکفیری به مرزهای غربی ایران اسلامی در استان ایلام دریافت نشده و مرزهای غربی همانند دیگر مرزهای کشورمان از امنیت بالایی برخوردارند.

فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: مرزبانان جمهوری اسلامی با استقرار در مرزها و با استفاده از وسایل مدرن و تجهیزات اپتیکی کوچکترین تحرکات مرزی را رصد کرده و با چشمانی باز از مرزها مراقبت می‌کنند.

وی ادامه داد: مجهز شدن مرزهای غربی کشور به تجهیزات اپتیکی یکی از افتخارات مرزبانی بوده که با عنایت به وجود این تجهیزات امنیت لازم و پایدار در مرزهای کشور از جمله مرز غربی در استان ایلام برقرار است.

انتهای پیام/2246/ع30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها