امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116327
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 23
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اصلاح قانون ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اصلاح قانون احزاب گفت: روند اصلاح قانون احزاب در کمیسیون شوراها و امور داخلی با حضور نمایندگانی از وزارت کشور، وزارت اطلاعات و مرکز پژوهش های مجلس مورد بررسی و کار کارشناسی قرار گرفت.
 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح در صحن علنی مجلس به دلیل انتقادات نمایندگان مسکوت ماند، افزود: برای اولین بار در کمیسیون شوراها از نمایندگانی از احزاب مختلف سیاسی با گرایش های متفاوت دعوت و نظرات آنها در مورد این قانون اخذ و بررسی شد.
 
وی با بیان اینکه در کمیسیون شوراها تنها مصلحت نظام و کشور مورد بحث قرار می گیرد، ادامه داد: در بررسی و اصلاح قانون احزاب مسائل گروهی و سیاسی در نظر گرفته نشده و بین جناح ها فرقی قائل نمی شویم.
 
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه از اهل فکر و نظر با هر گرایش سیاسی می خواهیم نظرات خود در مورد اصلح این قانون را اعلام کنند، تصریح کرد: این طرح پس از سه ماه مسکوت ماندن دوباره در دستور کار قرار می گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها