امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116331
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 39
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیوه‌های نظارت بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیوه‌های نظارت بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد، مورد بررسی قرار گرفت. 

بررسی مغایرت‌ها و عدم انطباق طرح‌ها و لوایح مطرح در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی با سیاست‌های کلی نظام در دستور کار قرار گرفت و در مورد شیوه‌های نظارتی تصمیم‌گیری شد.

در این جلسه که علاوه بر اکثریت اعضا، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، رئیس دیوان عدالت اداری و رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز حضور داشتند، پس از ارائه گزارش کمیسیون نظارت مجمع بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی نظام و بحث و بررسی‌های اعضا در خصوص شیوه‌های اعمال نظارت مقرر شد: نظارت با هماهنگی و همکاری قوای سه‌گانه، نیروهای مسلح، صداوسیما و نهادهای عمومی انجام پذیرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه، آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، گزارشی از نتایج سفر اخیر خود به کشورهای سوریه و لبنان را به اطلاع اعضا رساند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار