امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11637
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود اعلایی در مراسم آغاز به کار اپراتور چهارم طرح شبنم با بیان اینکه طرح ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود اعلایی در مراسم آغاز به کار اپراتور چهارم طرح شبنم با بیان اینکه طرح شبنم از سال 91 در دستور کار قرار گرفته و مواد قانونی آن تعیین و به زودی توسط شورای نگهبان ابلاغ می‌شود گفت: مردم، وارد کنندگان، دولت و حاکمیت و واحدهای صنفی 4 ذینفع اجرای طرح شبنم در کشور هستند.

وی افزود: اجرای این طرح باعث می‌شود، تا مصرف کنندگان به صحت اطلاعات ارائه شده اعتماد کنند، از سلامت و امنیت کالا اطمینان داشته باشند و همچنین برچسب شبنم می‌تواند واردات رسمی را افزایش و واردات غیر رسمی را در کشور کاهش دهد.

وی افزود: اجرای طرح شبنم در مبارزه با قاچاق کالا نقش اساسی دارد و در سطح توزیع و واحدهای صنفی نیز می‌تواند نقش مهمی در ارائه کالا با اطلاعات درست داشته باشد.

وی افزود: در سال 89 واردات رسمی تلفن همراه 30 میلیون دلار، در سال 90، 93 میلیون دلار و در سال 91، 176 میلیون دلار واردات تلفن همراه داشته‌ایم و این به معنای آن است که اجرای طرح شبنم باعث شده است، تا واردات رسمی تلفن همراه 6 برابر شود.

مجری طرح شبنم با تاکید بر اینکه اجرای طرح ملی همکاری ملی را می‌طلبد، گفت: تاکنون 800 میلیون واحد کالا طرح شبنم دریافت کرده‌اند و با اجرای اپراتوار چهارم همه کالاها موفق به دریافت طرح شبنم می‌شوند.

وی افزود: طرح شبنم یک طرح زیر ساختی است و می‌تواند اصلی‌ترین زیر ساخت در مدیریت توزیع کشور باشد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها