امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116380
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، در مورد تمهیدات ترافیکی ویژه پلیس راهور تهران بزرگ برای ...

سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، در مورد تمهیدات ترافیکی ویژه پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری نماز عید قربان اظهار داشت: با توجه به آنکه نماز عید سعید قربان در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد تمهیدات مشابه نمازهای جمعه را خواهیم داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در طول خیابان انقلاب و خیابان فرعی که از جنوب به شمال به انقلاب منتهی می‌شود همچنین در خیابان کارگر و بلوار کشاورز همان محدودیت‌های نماز جمعه را خواهیم داشت.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: محدودیت‌های ترافیکی در اطراف دانشگاه تهران فردا صبح از ساعت 6 صبح اعمال خواهد شد و تا پایان نماز عید قربان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این مطلب که مترو و اتوبوسرانی تسهیلات ویژه‌ای را برای نمازگزاران در نظر گرفته، از شهروندان خواست: حتی‌الامکان از سرویس حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: پلیس به صورت پررنگ و حداکثری در محدوده دانشگاه تهران حضور خواهد داشت تا نماز عید سعید قربان با شکوه هر چه تمام‌تر و آرامش بیشتر برگزار شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار