امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116386
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
سونا صرفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به بارش باران در سطح استان طی روز گذشته اظهار کرد: زنجان در روز گذشته 3.6 میلی‌متر ...

سونا صرفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به بارش باران در سطح استان طی روز گذشته اظهار کرد: زنجان در روز گذشته 3.6 میلی‌متر بارندگی داشته است.

وی اضافه کرد: بیشترین بارش گزارش شده طی 24 ساعت گذشته در سطح استان از شهر آب‌بر بوده است.

رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه همه شهرهای استان طی روز گذشته بارندگی داشته است، بیان کرد: تنها شهری که طی روز گذشته بارندگی نداشته گرماب بوده است.

این مسئول با اشاره به عبور سامانه بارشی از آسمان استان زنجان تصریح کرد: هر چند طی چند روز آینده بارندگی در استان روی نمی‌دهد ولی رطوبت بر جای مانده از  بارش‌ها‌ در منطقه مشهود است.

*کاهش پنج درجه‌ای دما نسبت به دیروز

صرفی دمای فعلی شهر زنجان را 13 درجه بالای صفر عنوان کرد و افزود: این دما در مقایسه با دیروز در این ساعت پنج درجه کاهش را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه دمای حداکثر استان زنجان تا روز سه‌شنبه چند درجه‌ای افزایش می‌یابد، ادامه داد: دمای حداقل استان طی این مدت تغییری نمی‌کند.

رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان تاکید کرد: بر اساس پیش‌بینی انجام شده دمای استان از روز سه‌شنبه به صورت محسوسی کاهش می‌یابد.

این مسئول نوسان دمایی شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته 14 درجه اعلام کرد و افزود: این شهر طی این مدت دمای بین 6 تا 20 درجه را پشت سر گذاشته است.

صرفی با بیان اینکه بالاترین دمای استان طی روز گذشته با 21 درجه در قیدار ثبت شده است، بیان کرد: پایین‌ترین دما طی این مدت با 6 درجه بالای صفر در دو شهر زنجان و خرم‌دره ثبت شده است.

وی با اشاره به رطوبت موجود در سطح استان به دلیل بارش‌های روی داده افزود: رطوبت بر جای مانده در منطقه وقوع بارش‌هایی را به هنگام بعد از ظهر برای برخی مناطق استان زنجان متصور کرده است.

انتهای پیام/73004/ر20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها