امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116396
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج جامعه زنان با انتشار بیانیه‌ای از بانوان ورزشکاری که با حجاب و متانت و وقار در میدان‌های بین المللی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج جامعه زنان با انتشار بیانیه‌ای از بانوان ورزشکاری که با حجاب و متانت و وقار در میدان‌های بین المللی ورزشی حاضر شدند تقدیر کرد.
در این بیانیه آمده است:

همه باید قلباً، قدردان زنان ورزشکاری باشند که با حجاب و متانت و وقار در میدان‌های بین المللی ورزشی حاضر می‌شوند.
«مقام معظم رهبری»

بار دیگر بانوان محجبه ایرانی با حضور پر صلابت خود در میادین ورزشی مدال افتخاری برای ملت ایران و انقلاب اسلامی که توانسته است در دامن خود دخترانی با چنین عزت و شکوه انسانی پرورش دهد به ارمغان آوردند.

بانوان ایران اسلامی که با حجابتان در بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی شگفتی آفریده‌اید؛ امروز حضور افتخار آمیز و شجاعانه شما در عرصه بین المللی به همگان ثابت کرد که برخلاف تبلیغات گسترده شیطان بزرگ و هم دستانش؛ نه تنها زن ایرانی در حصر حجاب نیست بلکه حجاب چنان مصونیتی برای وی آورده است که در هرجای عالم می‌تواند حضور داشته باشد.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است:

شما توانستید تمامی معادلات غرب مبنی بر محدودیت زنان ایرانی در امر ورزش را برهم زنید و به جهانیان ثابت کنید که می‌توان زن بود و با توانایی علمی، ورزشی، هنری، فکری و عقیدتی خود در عالم تاثیر داشت.

شما عزیزان با حجاب زیبای خود که سرمایه ملی،مذهبی ماست شکوه و عزت زن مسلمان را به عالم نشان دادید و مایه امید و دلگرمی همه زنان عفیف در سراسر گیتی به ویژه زنان مسلمان شدید.

ما زنان ایران اسلامی ضمن قدردانی از تلاش شما بر خود لازم می‌دانیم عفتتان را ارج و عصمتتان را ارزش نهیم و به پاس نجابتتان بر خود ببالیم و در برابر دشمنان تمام قد بایستیم و فریاد بزنیم حجاب برای زنان ایران زمین محدودیت نیست بلکه مصونیت است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها