امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11640
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 117
مجتبی دهقان‌دار در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه بهتر بود مدیرعامل بانک ملی ایران طبق مفاد حکم صادره مطالب را به ...

مجتبی دهقان‌دار در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه بهتر بود مدیرعامل بانک ملی ایران طبق مفاد حکم صادره مطالب را به خبرنگاران می‌گفتند، اظهار کرد: بر اساس حکم صادره، گروه آریا محکوم به رد مال در حق بانک‌های مال‌باخته به نسبت ط‌لب‌شان از کل، از محل اموال منقول و غیرمنقول متعلق به نامبرده است.

وی افزود: در این حکم قطعا و طبق دادنامه منظور از بانک‌های مالباخته، بانک‌های پرداخت‌کننده‌ وجوه اعتبارات اسنادی مجعول یا به عبارتی بانک‌های تنزیل کننده بوده که بانک ملی نیز در شمار این بانک‌هاست.

رئیس اداره حقوقی بانک صادرات ایران تصریح کرد: طبق قوانین جاری کشور، مال‌باخته باید برای وصول مطالبات خود به کلاه‌بردار مراجعه و طلب خود را از محل اموال منقول و غیرمنقول متعلق به گروه آریا وصول کند.

به گفته دهقان‌‌دار، اظهارات مدیرعامل بانک ملی شخصی بوده و مغایر با قانون و احکام صادره‌ دادگاه است.

به گزارش فارس،  مدتی پیش فرشاد حیدری مدیرعامل بانک ملی ایران گفته بود: گروه آریا باید بدهی خود را به بانک صادرات پرداخت و پس از آن، این بانک نسبت به پرداخت بدهی خود به بانک ملی بابت تنزیل ال.سی‌ها به این بانک پرداخت کند.

بر اساس اعلام قوه قضائیه، قیمت‌ها برای فروش اموال تغییر کرده و باید دوباره استعلام گرفته شود برای همین اجرای حکم کمی طولانی‌تر شده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها