امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116402
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر حویزاوی با بیان این‌که آخرین هماهنگی‌ها با بانک توسعه اسلامی انجام گرفته، افزود: صبح عید قربان، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر حویزاوی با بیان این‌که آخرین هماهنگی‌ها با بانک توسعه اسلامی انجام گرفته، افزود: صبح عید قربان، ابتدا ذبح قربانی حجاج زن و سپس حجاج مرد انجام شده و امیدواریم تا حوالی ظهر، این برنامه به پایان برسد.

وی با تاکید بر این‌که قربانی در 72 خط مجزا و زیر نظر روحانیون و افراد خبره انجام می‌شود، افزود: عربستان هم حدود 650 دامپزشک را برای نظارت اعزام کرده است.

وی ادامه داد: گوشت‌های سالم، بعد از بسته‌بندی به تعدادی از کشور‌ها ارسال خواهد شد.

مسئول طرح قربانی گفت: بیشتر این ذابحان که سال‌هاست در این‌جا حضور دارند و هیچ‌کدام به‌دلیل انجام وظیفه اعمال حج تمتع را انجام نمی‌دهند.

حویزاوی افزود: گوسفندهای خریداری شده از دو مزرعه تأمین دام بانک توسعه اسلامی به مکان کشتارگاه انتقال یافته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: مبلغ 352 هزار تومان بابت قربانی در ایران از زائران دریافت شده است و تمام عملیات ذبح در 5 قربانگاه در منا به نامهای معیصم، آبی راست و چپ و قرمز راست و چپ انجام می‌شود، 22 هزار گوسفند در قربانگاه معیصم و مابقی در قربانگاه‌های آبی و قرمز ذبح می‌شوند.

حویزاوی با تأکید بر اینکه گوسفندان با رعایت موازین شرعی و با نظارت نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری به نیابت از زائران  ذبح می‌شود، گفت: گوشت قربانی توسط بانک توسعه اسلامی به 28 کشور اسلامی که نیازمند هستند، ارسال می شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار