امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116407
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، عاطف ناصری پیش از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی با رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل در شهرستان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، عاطف ناصری پیش از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی با رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل در شهرستان سرعین اظهار کرد: علاقه‌مندی جهاد دانشگاهی برای فعالیت در عرصه‌های مختلف از جمله علمی، پژوهشی و فرهنگی قابل تحسین است.

وی از آمادگی مسئولان سرعین برای گسترش فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در این شهرستان خبر داد.

فرماندار سرعین ایجاد مراکز درمانی را در سرعین ضروری اعلام کرد و گفت: تمام تلاش خود را برای تسریع در صدور سند مرکز تحقیقات سلول درمانی و درمان ناباروری جهاد دانشگاهی در سرعین که در زمین موقوفی بیت‌اله عبداللهی ایجاد می‌‌شود به کار خواهیم بست.

ناصری ایجاد این مرکز را جزو مطالبات مردم و واقف زمین اعلام کرد و یادآور شد: سرعین ظرفیت‌های زیادی برای توسعه و پیشرفت دارد که توسعه مراکز تحقیقاتی و علمی پژوهشی یکی از این ظرفیت‌هاست.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، در این جلسه رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل نیز با تشکر از استقبال و حمایت‌های فرماندار و مسئولان سرعین از توسعه فعالیت‌های این نهاد انقلابی در این شهرستان بیان کرد: جهاد دانشگاهی آمادگی دارد در زمینه‌های آموزشی، درمانی، فرهنگی و علمی مورد نیاز سرعین با ایجاد زیرساخت‌های لازم فعالیت خود را آغاز کند.

رامز نصیری‌صالح با قدردانی از حسن اعتماد واقف زمین و مسئولان سرعین به جهاد دانشگاهی افزود: این نهاد با فعالیت‌های خود توانسته است حسن اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی را کسب کند که این بالاترین افتخار برای جهاد دانشگاهی است.

وی گفت: در راستای حفظ این اعتماد جهاد دانشگاهی تمام تلاش خود را در سراسر کشور برای انجام امور مغفول مانده به کار بسته است که راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری قفقاز در اردبیل و برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی مرکز تحقیقات سلول درمانی و درمان ناباروری جهاد دانشگاهی در سرعین در این راستا انجام گرفته است.

انتهای پیام/62005/ل30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار