امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116408
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
دادستان شهرستان پارس‌آباد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: به دنبال اخبار واصله از سوی مردم و با اعلام اداره فرهنگ و ارشاد ...

دادستان شهرستان پارس‌آباد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: به دنبال اخبار واصله از سوی مردم و با اعلام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس‌آباد مبنی بر حضور خانمی به جای «ملیکا زارعی» اقدام به اجرای برنامه «خاله شادونه» برای مردم در پارس‌آباد کرده است، دادستانی شخصاً وارد عمل شد.

رحیم گل‌زاده افزود: با توجه به اینکه بنرها و تصاویری از حضور خاله شادونه در نقاط مختلف شهرستان نصب و منتشر شده بود متوجه شدیم به جای «ملیکا زارعی» خانمی با مشخصات جعلی و غیر واقعی اقدام به اجرای برنامه در بین مردم این شهرستان کرده که با اعتراض مردم و با اعلام مسئول اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اقدام به توقیف خودروی حامل این افراد شد.

وی گفت: در نهایت با اقرار متهمان به ویژه خانمی که خودش را به جای ملیکا زارعی جا زده بود به همراه عوامل اجرایی، کارگردان و حسابرس اقدام به تفهیم اتهام و نهایتاً به علت کلاهبرداری و فریب مردم بازداشت شدند.

دادستان شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: پولی که از حاصل فروش بلیت این برنامه به دست آمده بود توقیف شد و متهمان نیز ضمن اقرار به اعترافاتشان، اعلام آمادگی کردند تا تمامی مبالغی که از سوی مردم این شهرستان اخذ شده بود را به خود آنها پس دهند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، در پی وقوع این ماجرا، روزگاری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس‌آباد نیز با بیان اینکه این اداره تنها به عنوان ناظر برنامه «خاله شادونه» انجام وظیفه کرده است، بیان کرد: برنامه «خاله شادونه» که 11 مهر ماه در پارس‌آباد برگزار شد با مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به موسسه فرهنگی و هنری نقش‌نگاران سایه هنر اردبیل که مجری این برنامه بود برگزار شد که در پی اعتراضات حضوری مردم این اداره به عنوان ناظر وارد عمل شد.

انتهای پیام/62004/ق30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها