امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11641
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، مجتبی فراهانی در مراسم آغاز به کار اپراتور چهارم طرح شبنم اظهار داشت: طرح ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، مجتبی فراهانی در مراسم آغاز به کار اپراتور چهارم طرح شبنم اظهار داشت: طرح شبنم با هدف جلوگیری از ورود کالای قاچاق ایجاد شده است به نحوی که مبارزه با قاچاق کالا در کشورهای منطقه یک موضوع اساسی و مهم است و حتی در داخل کشور نیز باعث گله‌مندی تولید کنندگان شده بود.
وی افزود: وزارت صنعت در بحث بازرسی و نظارت کارشناس محوری را در راس امور خود قرار داده است.
معاون بازرسی سازمان حمایت گفت: عملیاتی شدن طرح شبنم همسو با فرمان مقام معظم رهبری در مبارزه با قاچاق کالا است که در فرمان ایشان تمام ابعاد مبارزه با قاچاق مشخص شده است که می‌توان به تقویت و توسعه زیر ساخت‌های مبارزه با قاچاق، استفاده از فناوری‌های نوین و برخورد با سرشاخه‌های اصلی قاچاق اشاره کرد.
فراهانی افزود: در مراحل اول و دوم اجرای طرح شبنم و تا پایان اسفند سال گذشته، 227 بازرسی از وارد کنندگان صورت گرفته است و بیش از 10 میلیارد تومان پرونده تخلف تشکیل و اعمال شده است.
معاون بازرسی سازمان حمایت گفت: سلامت تجاری، امنیت سرمایه‌گذاری، اشتغال مولد، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از مهمترین اهداف اجرای طرح شبنم و همچنین توسعه بازرسی و نظارت است.
وی افزود: اجرای طرح شبنم در سطح عرضه موفقیت نسبی داشته است و در سطح واردات اقدامات خوبی انجام شده و وزارت صنعت به دنبال آن است تا طرح شبنم را از گلوگاه‌های اصلی ورود کالا اجرا کند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها