امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116414
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اسدآباد، امروز به همت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان اسدآباد و اعضای انجمن حمایت از نیازمندان و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اسدآباد، امروز به همت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان اسدآباد و اعضای انجمن حمایت از نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج این شهرستان آش سماق در جشنواره آلوی روستای ملحمدره طبخ و توزیع شد.

این آش که به نفع بیماران نیازمند و صعب‌العلاج شهرستان طبخ شده بود، با استقبال گرم حاضرانی که در جشنواره آلوی ملحمدره حضور داشتند، مواجه شد.

هر یک از حاضران از مسئولان گرفته تا مرم عادی با خرید یک کاسه آش در امر خیرخواهانه کمک به بیماران مشارکت کردند و با سر دادن صلواتی از خداوند متعال برای سلامتی این بیماران دعا کردند.

کارشناس جمعیت هلال‌احمر و رئیس انجمن حمایت از نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسدآباد، تنها ثروت فردای هر فردی را امید و توکل به خداوند متعال دانست و اظهار داشت: داوطلبان جمعیت هلال‌احمر همواره در مسیر تسکین آلام بشری و کمک به بهبود سطح سلامت و زندگی انسان‌ها به خصوص بیماران خاص و سرطانی گام برداشته است.

لیلا مرادی با بیان اینکه داوطلبان این جمعیت در اقدامی خیرخواهانه به کمک به نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج تلاش می‌کنند، افزود: طبخ آش و جمع‌آوری کمک‌های مردمی از طریق فروش این آش یکی از این اقدامات خیرخواهانه است که این برنامه در مناسبت‌های مختلفی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 22 بیمار سرطانی و خاص زیر نظر انجمن حمایت از بیماران صعب‌العلاج شهرستان اسدآباد پرونده دارند، افزود: امسال توانسته‌ایم تاکنون برای 12 نفر از آنها کمک‌هایی را در مناسبت‌های مختلف جمع‌آوری کنیم.

کارشناس جمعیت هلال‌احمر ادامه داد: بخشی از داروهای درمان این بیماران از طریق هلال‌احمر تأمین می‌شود و بخش دیگر هزینه درمان آنها از کمک‌های خیرین و نیکوکاران جمع‌آوری می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه یک‌هزار و 500 داوطلب در جمعیت هلال‌احمر این شهرستان وجود دارد، افزود: از این تعداد 60 نفر در امر انسان‌دوستانه و فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر همکاری دارند.

مرادی در پایان سخنانش از مسئولان شهرستان در حمایت از بیماران خاص و سرطانی و جذب خیرین درخواست حمایت کرد.

فرماندار اسدآباد نیز در گفت‌وگویی با قدردانی از انجمن حمایت از نیازمندان و بیماران خاص شهرستان اسدآباد، اظهار داشت: دولت در راستای کمک به این نوع بیماران گام‌های بلندی برداشته است که نمونه آن اجرای طرح سلامت است.

انتهای پیام/89008/ب40/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها