امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116417
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بندرعباس، سردار رضا محمدی‌یگانه ساعاتی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمساح خلیج، طی چندین سال فعالیت

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بندرعباس، سردار رضا محمدی‌یگانه ساعاتی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمساح خلیج، طی چندین سال فعالیت تبهکارانه، مواد مخدر تریاک را از کشور پاکستان تامین و با هدایت به سمت آب‌های آزاد (عمان و خلیج‌فارس) به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس ترانزیت می‌کرده است.

وی افزود: این فرد 33 ساله اهل یکی از شهرهای جنوبی است که اغلب اوقات در خارج از کشور سکونت داشت و در یکی از ترددهایی که به ایران داشت با انجام یک رشته عملیات پیچیده اطلاعاتی شناسایی و توسط پلیس هرمزگان دستگیر شد.

فرماندهی انتظامی هرمزگان بیان کرد: این فرد که در این مدت بیش از یک‌صد تن مواد مخدر را از طریق دریا ترانزیت کرده است، دارای گردش مالی بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان بوده است و بیش از 500 میلیارد تومان نیز دارای املاک و امکانات در شهرهای مختلف ایران است.

سردار محمدی‌یگانه اضافه کرد: عمده فعالیت تمساح خلیج در جنوب پاکستان بوده و مواد مخدر را به دریای عمان و خلیج‌فارس ترانزیت می‌کرده است.

وی ادامه داد: این شرور به عنوان سرباند،اعضای شبکه خود را به گونه‌ای مدیریت می‌کرد که هیچ اثر و ردپایی از خودش باقی نمی‌گذاشت.

رئیس پلیس هرمزگان با بیان این که 15 نفر از افراد این شبکه بزرگ به همراه سرکرده آن دستگیر شده‌اند، افزود: شعاع فعالیت وی منحصر به دریا نبود و علاوه بر ترانزیت به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، مبادرت به ورود مواد مخدر به داخل کشور نیز می‌کرد.

محمدی‌یگانه در پایان با اشاره به عملکرد شش ماه امسال پلیس هرمزگان در امر مبارزه با مواد مخدر خاطرنشان کرد: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ،با انجام دو مرحله طرح کشوری، 226 طرح استانی و 617 عملیات اجرایی،33 تن و 845 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هرمزگان کشف و 10 نفر از اشرار و قاچاقچیان  مسلح نیز به هلاکت رسیده‌اند.

انتهای پیام/88007/ل40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها