امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11642
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 115
هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به چگونگی وضعیت صادرات تخم‌مرغ گفت: ماهانه 7500 تن ...

هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به چگونگی وضعیت صادرات تخم‌مرغ گفت: ماهانه 7500 تن تخم‌مرغ به کشورهای عراق، افغانستان، تاجیکستان، گرجستان، ترکمنستان، کویت، عمان و امارات صادر می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغ تخم‌گذار با بیان اینکه امکان ظرفیت صادرات تا 15 هزار تن نیز وجود دارد، گفت: در حال برنامه‌ریزی برای این میزان صادرات هستیم.

اصغری همچنین به دلیل بالا رفتن دما در کشور عراق از کاهش صادرات تخم‌مرغ به این کشور خبر داد و پیش‌بینی کرد که طی ماه آینده با حلول ماه‌های رجب، شعبان و رمضان صادرات به این کشور دوباره افزایش یابد.

اصغری همچنین از تعیین نرخ جدید تخم‌مرغ خبر داد و گفت: قیمت پیشنهادی اتحادیه کیلویی 38 هزار و 447 ریال درب مرغداری و وزارت جهاد کیلویی 36 هزار و 673 ریال است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری با بیان اینکه تولید‌کنندگان تخم‌مرغ با فروش به قیمت 2850 تا 3200 تومان درب دامداری متضرر می‌شوند، تصریح کرد: برای جلوگیری از ضرر مرغداران این قیمت باید در ستاد تنظیم بازار تصویب شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها