امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116423
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت علی اکبر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت اظهارات ضد و نقیض و تردید در باره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت علی اکبر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت اظهارات ضد و نقیض و تردید در باره سلامت و کیفیت آب شرب تهران را بی اساس خواند و گفت: بررسی مداوم آب تهران به منظور آزمایش میزان نیترات ، کلر و میکروب ها انجام می شود و نتایج حاکی از آن است که آب آشامیدنی تهران سالم است.

معاون وزیر بهداشت گفته های برخی از افراد را در این خصوص رد می کند و توضیح می دهد: آب تهران به‌صورت مستمر بر اساس استانداردهای بهداشتی بین المللی پایش و کنترل می‌شود و  آزمون‌های کنترل کیفی بسیاری شامل کلرسنجی، میکروبی و نیترات به‌صورت مستمر روی آب تهران انجام می‌ شود و سلامت آب شرب تهران را تایید می کند.
 
وی در خصوص خطر وجود نیترات در آب شرب تهران برای نوزادان زیر سه ماه توضیح داد: شیرخواران سه ماهه که باشیر مادر تغدیه می شوند تا ۶ ماه تمام  نیاز به آب آشامیدنی ندارند، کسانی که در این خصوص اظهار نطر می کنند، از این موضوع بی اطلاعند و ضرورت دارد قبل از اظهار نظر، اطلاعات مورد نیاز را از طریق افراد مطلع تکمیل سپس نظر خود را اعلام کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها