امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116450
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق در نشست خبری در اربیل با اشاره به اینکه مبارزه با داعش ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق در نشست خبری در اربیل با اشاره به اینکه مبارزه با داعش نباید تنها مبارزه نظامی باشد و از نظر ایدئولوژیک و انسانی نیز می‌بایست با این گروه مقابله شود اظهار داشت که داعش نماینده هیچ کدام از اقشار جامعه عراق نیست.

الجبوری با اشاره به دیدارش با ژنرال جان آلن هماهنگ کننده فرماندهی عملیات ضد داعش و بررسی آخرین تحولات مربوط به جنگ در این دیدار تاکید کرد که هرگونه اقدام اصلاحی در حوزه امنیتی بدون اصلاح در حوزه سیاسی ناقص است.

وی گفت: نباید مقابله با داعش را به عملیات نظامی محدود کنیم و باید اقدامات انسانی از جمله بازسازی مناطق آسیب دیده از حضور تروریسم و اهتمام برای اقدامات خدماتی در این مناطق را هم در نظر داشته باشیم.همچنین باید در زمینه ایدئولوژیک هم با تفکر این گروه مقابله کرد.

رئیس پارلمان عراق در ادامه با بیان اینکه داعش نه نماینده اهل تسنن عراق است و نه کردها و شیعیان است، تصریح کرد که داعش یک مورد شاذ و خاص است.

وی در ادامه با بیان اینکه از عملیات بین المللی علیه داعش در عرصه نظامی، انسانی و اجتماعی در عراق و منطقه حمایت می‌کند، تاکید کرد که داعش خطری بنیادین برای صلح و ثبات است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار