امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116463
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
«هادی العامری»، دبیرکل سازمان «بدر» عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که اوضاع در مناطق مختلف استان ...

«هادی العامری»، دبیرکل سازمان «بدر» عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که اوضاع در مناطق مختلف استان دیالی رو به استقرار و ثبات کامل پیش می‌رود.

العامری که درحال حاضر از منطقه آمرلی دیدن می‌کند، گفت: اوضاع در دو منطقه آمرلی و سلیمان بیک و مناطق اطراف آنها، از توابع استان صلاح الدین بسیار خوب و عالی است، به گونه‌ای که بررسی‌ها نشان داد که اوضاع در استان دیالی حتی از سال 2010 میلادی نیز بهتر است.

دبیرکل سازمان بدر در ادامه وجود برخی تصریحات از سوی فرماندهان نیروهای کُرد در منطقه که سازمان بدر و گروه‌ها و گردان‌های داوطلب شیعی در این مناطق را به داشتن چشم داشت جهت تسلط بر این مناطق متهم کرده‌اند، را رد کرد و گفت: حضور این نیروها در این مناطق تنها با هدف آزادسازی این مناطق از سیطره داعش صورت می‌گیرد.

وی افزود: میان این نیروهای داوطلب شیعی با کُردها روابط و هماهنگی و همکاری بسیار بالایی وجود دارد و چنین اظهارات معنا و وجود خارجی ندارد و اطمینان داشته باشید که تسلط بر مناطق یا بدست گرفتن کنترل آنها، برای ما هیچ اهمیتی ندارد، آنچه اکنون مهم به نظر می‌رسد، آزادسازی عراق از تروریسم و خطر داعش است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها