امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116469
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
فرزان معظم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اصفهان اظهار کرد: چهار دوره است که در این جشنواره حضور دارم و از نظر من ...

فرزان معظم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اصفهان اظهار کرد: چهار دوره است که در این جشنواره حضور دارم و از نظر من بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان نسبت به چهار دوره قبلی رشد قابل قبولی داشته است.

وی افزود: رشد و تعالی در تمام بخش‌های مختلف این جشنواره نمایان است.

مدیر هیئت انتخاب داوران بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان رشد در بخش تولید را به عنوان یکی از محسوس‌ترین تغییرات در این جشنواره برشمرد و گفت: تولید 50 فیلم در اصفهان تأییدکننده این موضوع است.

وی همچنین به تولید 9 فیلم توسط داوران سابق جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: این رویدادها ما را به آینده این جشنواره امیدوارتر می‌کند.

معظم ابراز امیدواری کرد: با تداوم این رشد همه جانبه به زودی شاهد جشنواره‌ای در شأن پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوانان شامگاه گذشته به طور رسمی آغاز به کار کرد.

این جشنواره از 11 مهرماه سال‌ جاری آغاز و تا 14 مهرماه نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/2301/ل20/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها