امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11649
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری بسیج، تفاهم‌نامه مشترک همکاری بسیج و جهاد کشاورزی استان سمنان با حضور رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری بسیج، تفاهم‌نامه مشترک همکاری بسیج و جهاد کشاورزی استان سمنان با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به امضاء رسید. با امضای این تفاهم نامه بسیج استان سمنان در تأمین موادغذایی مردم ورود یافت.

بر اساس این گزارش؛ طرح «بسیج همگام با کشاورزی» با هدف توانمندسازی تولیدکنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی، فراهم کردن شرایط استفاده بهینه از ظرفیت‌های مغفول مانده در بخش کشاورزی، تلاش برای افزایش تولید محصولات کشاورزی سالم طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی شده است.

موضوع تفاهم‌نامه همکاری برای ایجاد ساختار مدیریتی اجرایی و کاربردی ویژه اجرای طرح، گسترش و اجرای سطح همکاری‌های آموزشی، اجرایی و مدیریتی در اجرای برنامه‌های افزایش تولید محصولات سالم کشاورزی، قطع وابستگی و امنیت غذایی، تعامل و همکاری بسیج مهندسین و بسیج سازندگی جهت خدمات مشاوره‌ای است.

جلسه کارگروه مهندسی کشاورزی بسیج «نشست جهاد اقتصادی» با حضور ریاست سازمان بسیج مهندسین کشاورزی کشور، فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، مدیران اجرایی و اعضای کارگروه بسیج مهندسین کشاورزی استان سمنان، فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج روستایی و عشایری در سالن جهاد کشاورزی سمنان برگزار شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار