امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116503
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از پایان روز دوم نمایش فیلمهای بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک، «وروجک ها« به کارگردانی فرزاد ارزدی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از پایان روز دوم نمایش فیلمهای بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک، «وروجک ها« به کارگردانی فرزاد ارزدی توانست بیشترین رای را بیاورد و در صدر آراء مردمی جای «تتل و راز صندوقچه» را بگیرد.

به این ترتیب وروجک‌ها با امتیاز ۴/۸۵۸، فرار از قلعه رودخان با امتیاز ۴/۸۵۰، باغ بهشت با امتیاز ۳/۸۷، مبارزان کوچک با امتیاز ۲/۱۸، تتل و راز صندوقچه با امتیاز ۲، آوا با امتیاز ۱/۵۳، ما متهمیم با امتیاز ۱/۴۷، سرزمین رها با امتیاز ۱/۳۵ و  قول با امتیاز ۱/۰۶ صدرنیشنان آراء مردمی در بین 14 فیلم بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره فیلم کودک هستند.
 
رونمایی از ۴ عنوان کتاب در جشنواره کودک

همچنین در راستای سیاست های آمزوشی- پژوهشی مدیران جشنواره کودک قرار است از 4  عنوان کتاب فیلمنامه و کتاب بررسی آثار پوران درخشنده  با حضور نویسندگان آثار در مقر اصلی جشنواره رونمایی می شود.

۴ عنوان کتاب با حضور نویسندگان آثار در هتل عباسی رونمایی می شود. کتاب هایی که در این دوره از جشنواره  رونمایی می شوند با هدف معرفی فیلمنامه های موفقی است  که  به زبان تصویر تبدیل شدند  و توانستند برای مخاطبان خاطره ساز باشند. کتاب فیلمنامه «نیاز» نوشته علی اکبر قاضی نظام  ساخته علیرضا داودنژاد، کتاب فیلمنامه «شاخ گاو» نوشته و کارگردانی کیانوش عیاری، کتاب فیلمنامه «هامون و دریا» نوشته ابراهیم فروزش با اقتباس از کتاب هامون و دریا نویسنده عباس جهانگیریان همچنین کتاب بررسی آثار پوران درخشنده با عنوان «خانم زاگرس» نوشته مزدا مراد عباسی رونمایی می شود.

مراسم رونمایی از ۴ عنوان کتاب ساعت ۲۱:۳۰ با حضور نویسندگان آثار در تالار آئینه هتل عباسی  برگزار می شود.
 
اولین نشست تخصصی جشنواره بیست و هشتم با محوریت تاثیر تلویزیون و بازیهای رایانه ای

براساس این گزارش، نخستین نشست تخصصی جشنواره کودک و نوجوان با موضوع: تأثیر تلویزیون وبازی‌های رایانه‌ای بر سینمای کودک و نوجوان با حضور علی معلم (کارشناس)، محمد بیطرف (مسئول تفاهمات بین بخشی)، علی زارعان (مدیرگروه کودک و خردسال شبکه ۲ سیما) و فریال بهزاد (کارگردان)  در هتل عباسی تالار آئینه ساعت ۲۲ برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها