امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116529
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌‌الهدی صبح امروز در خطبه‌‌های نماز عید سعید قربان در جمع زائران و مجاوران

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌‌الهدی صبح امروز در خطبه‌‌های نماز عید سعید قربان در جمع زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) ضمن تبریک این ایام پربرکت اظهار داشت: قربانی‌کردن گوسفند در حقیقت به معنای قربانی‌کردن تمام هواهای نفسانی است و حضرت ابراهیم(ع) نیز در واقع خط عبودیت و بندگی خود به ساحت پروردگار را نشان داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قربانی‌کردن یک گوسفند که برای رضای خداوند متعال انجام می‌شود، نمادی از واقعیت روحی انسان‌ها است، ادامه داد: اگر نفس اماره از بین برود در حقیقت جز رضای خداوند متعال چیزی در قلب انسان باقی نمی ماند.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: حرکات ضد ارزشی با ارزش‌های انقلاب اسلامی در تضاد است لذا کارگزاران نظام اسلامی باید اخلاص را سرلوحه اعمال و رفتار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کرد که ارزش‌های الهی و اسلامی همواره بر ارزش‌های باطل به پیروزی می‌رسد، گفت: هر جریانی که با زر و زور بخواهد مردم دنیا را وادار به پذیرش دستورهای خود کند به نتیجه‌ای جز سرنگونی نمی‌رسد.

امام جمعه مشهد اظهار داشت: دشمنان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیز تاکنون به دنبال سرنگونی این نظام الهی و اسلامی هستند اما این وعده خداوند متعال است که حق بر باطل به پیروزی می‌رسد و انقلاب اسلامی ایران نمونه بارز این وعده الهی است.

انتهای پیام/70005/الف30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار