امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116535
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 100
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه آمریکایی نیویورک‌پست در گزارشی به شدت از باراک اوباما، رئیس‌جمهور ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه آمریکایی نیویورک‌پست در گزارشی به شدت از باراک اوباما، رئیس‌جمهور ایالات متحده انتقاد کرد.بنابراین گزارش، نیویورک‌پست با اشاره به سخنان اوباما در خصوص گروهک تروریستی داعش، به طعنه چنین نوشت: «مهم نیست که رنگ چمدان اوباما چیست یا چقدر وزن دارد؟ مهم این است که چمدان او خالی است!»

به نوشته این روزنامه آمریکایی، با گذشت 6 سال از ریاست‌جمهوری باراک اوباما، یک واقعیت دردناک برملا شده و آن اینکه اوباما رئیس‌جمهوری است که ایده‌ای ندارد!

نیویورک‌پست تصریح کرده است که سخنان اوباما در خصوص استراتژی نداشتن در تقابل با گروهک تروریستی داعش، جهان را شگفت‌زده کرد. تا پیش از این، هیچ رئیس‌جمهوری چنین مطلبی را با صدای بلند عنوان نکرده بود.

این روزنامه آمریکایی افزود: «حقیقت تلخ این است که استاد دانشگاه شیکاگو (اوباما) با نگارش دو کتاب، هنوز نمی‌تواند سیاستی را طراحی کند که جان خودش را نجات دهد و نمی‌تواند بر اجرای سیاست‌هایی که دولتش پیاده کرده نظارت کند و نمی‌تواند آنها را به‌گونه‌ای مناسب با تغییرات متناسب سازد.»

نیویورک‌پست تاکید کرده است که حتی دوستان اوباما نیز به این موضوع دیگر اذعان دارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها