امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116538
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانش آموزان، معلمان و فرهنگیان کشور هم زمان با شب عید سعد قربان و روز عرفه دعای ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانش آموزان، معلمان و فرهنگیان کشور هم زمان با شب عید سعد قربان و روز عرفه دعای پر فیض حضرت امام حسین (ع) را زمزمه کردند.

این مراسم معنوی در مدارس، نمازخانه‌ها، مراکز فرهنگی و تربیتی برگزار و دانش‌آموزان پس از اقامه نماز ظهر و عصر دعای پر فیض عرفه را زمزمه کردند.

*ثقفی: برگزاری مراسم دعای عرفه با حضور 2 هزار دانش‌آموز در تهران

مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: مراسم پرفیض دعای عرفه در مناطق آموزش و پرورش شهر تهران ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان برگزار شد.

وی ادامه داد: مراسم نمادین دعای پرفیض عرفه برای دانش‌آموزان تهرانی، از ساعت 13 در ورزشگاه علی‌ابن‌ابی‌طالب(ع) منطقه 18 تهران با حضور 2 هزار دانش‌آموز دختر دوره متوسطه دوم برگزار شد.

به گزارش فارس، مراسم پر فیض دعای عرفه همچنین در بیشتر مدارس تهران برگزار شد و در آموزشگاه جواد موفقیان واقع در منطقه 19 آموزش و پرورش تهران این مراسم به همت امین عباسپور، مدیر آموزشگاه موفقیان با حضور دانش‌آموزان و معلمان برگزار شد.

دانش‌آموزان آموزشگاه جواد موفقیان در مراسم دعای پر فیض عرفه شرکت کردند.

  انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار