امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116551
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 17
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حادثه واژگونی تانکر بنزین اظهار داشت: در ساعت 5:35 صبح امروز حادثه واژگونی تانکر بنزین در شرق ...

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حادثه واژگونی تانکر بنزین اظهار داشت: در ساعت 5:35 صبح امروز حادثه واژگونی تانکر بنزین در شرق به غرب اتوبان کرج بعد از سه راه شهریار به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی‌ شهر تهران افزود: ماموران پنج ایستگاه به همراه پنج تانکر آب، چهار دستگاه خودروی فوماتیک و دو دستگاه خودروی کف و دو دستگاه خودروی جرثقیل به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی یادآور شد: یک دستگاه تانکر 32 هزار لیتری پر از بنزین از مسیر اصلی به دلیل نا مشخصی منحرف و در سطح جاده واژگون شده بود و مقدار زیادی بنزین در جاده تخلیه شده بود و راننده تانکر نیز در خودرو محبوس بود؛ آتش‌نشانان بلافاصله مشغول عملیات می‌شوند و پس از ایمن سازی لازم با آب و کف راننده این خودرو را که به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده بود از اتاقک خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس می‌دهند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی‌ شهر تهران گفت: آتش‌نشانان با دو دستگاه جرثقیل سنگین موفق شدند تانکر با به حالت اولیه برگردانند و تا دقایقی دیگر به محل امنی منتقل می‌شود.

وی درباره علت حادثه گفت: پلیس راهور هنوز علت حادثه را مشخص نکرده است و عملیات آتش‌نشانی هنوز ادامه دارد.
انتهای پیام/
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها