امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116552
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 32
مظفر الوندی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر گفت: هفته کودک از تاریخ 14 مهرماه آغاز می‌شود و تا 20 ...

مظفر الوندی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر گفت: هفته کودک از تاریخ 14 مهرماه آغاز می‌شود و تا 20 مهرماه ادامه دارد.

وی افزود: در اولین روز از هفته کودک یعنی روز دوشنبه، برنامه‌ای با حضور وزرای دادگستری و آموزش و پرورش در برج میلاد برگزار می‌شود و در طول هفته نیز نهادهای مختلفی اقدام به برگزاری مراسم ویژه هفته کودک می‌کنند، ما هم به عنوان مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک برنامه ویژه‌ای را در آخرین روز از هفته کودک برگزار خواهیم کرد.

دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک تأکید کرد: روز جهانی حقوق کودک 16 مهرماه است اما در ایران این روز تبدیل به یک هفته از 14 تا 20 مهرماه شده است.

الوندی با اشاره به اینکه در این هفته توجه ویژه‌ای به مباحث حقوق کودک می‌شود، گفت: ما از سال‌های پیش شاهد تحولات گسترده‌ای در حوزه حقوق کودک بوده‌ایم، چرا که در این ایام حوزه کودک با توجهات گسترده‌ای از سوی نهادهای مختلف رو به رو می‌شود و ما هم به عنوان مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک تلاش می‌کنیم تا این هفته به بهترین نحو سپری شود.

انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها