امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116564
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 47
سرهنگ «سعد معن»، سخنگوی عملیات بغداد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که «بغداد»، پایتخت عراق و کمربند آن ...

سرهنگ «سعد معن»، سخنگوی عملیات بغداد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که «بغداد»، پایتخت عراق و کمربند آن در امنیت کامل بسرمی‌برد و حوادث امنیتی جاری در مناطق و استان‌های دیگر بر این مناطق تاثیر نمی‌گذارد.

سرهنگ معن گفت: البته ما بر این باوریم که از تروریسم و در امان ماندن از آن تنها در بغداد و مناطق اطراف آن سخن بگوییم، بلکه مد نظر ما امنیت سراسر کشور و تمام استان‌هاست و هم اکنون ارتش و نیروهای امنیتی عراق بر اوضاع اطلاعاتی و امنیتی تسلط کامل دارند و همچنان بر اقدامات امنیتی و اطلاعاتی خود در بغداد و مناطق اطراف آن ادامه می‌دهند.

وی افزود: تلاش گروه تروریستی تکفیری داعش برای برافروختن آتش فتنه‌های طایفه‌ای در بغداد اقدام تازه یا عجیبی نیست و هم اکنون مردم به خوبی از ماهیت واقعی این فتنه‌ها و دست‌های پشت آن آگاه و مطلع هستند.

معن گفت:‌ دشمن تلاش می‌کند، با دستاویز قرار دادن این موضوعات به اهداف خود دست یابد، مشابه آنچه در شهر مقدس «کاظمین» و پس از آن «کراده» و دیگر شهرها و مناطق عراق شاهد آن بودیم، اما ما اطمینان داریم به لطف هوشیاری و بیداری و آگاهی مردم عراق، این تلاش‌ها هیچ‌گاه به بار نخواهد نشست.

وی تاکید کرد که داعش تلاش می‌کند، همه طوایف و قومیت‌ها و طیف‌های جامعه عراق را هدف قرار دهد، اما بیداری و آگاهی مردم عراق این ترفندها را با شکست مواجه خواهد کرد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار