امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11657
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مشترکان تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران سقف بدهی معینی دارند، به این صورت ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مشترکان تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران سقف بدهی معینی دارند، به این صورت که در پایان دوره در صورت بیشتر شدن هزینه قبض از سقف بدهی، خط آنها ابتدا یک طرفه و سپس قطع می‌شود.

مشترکان تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران به دو گروه ودیعه‌دار و بدون ودیعه (هزینه اتصال) تقسیم می‌شوند.

مشترکان ودیعه‌دار خطوط تلفن ثابت خود را با قیمت حدود 100 هزار تومان خریداری کرده‌اند، از این مبلغ 50 هزار تومان هزینه اتصال و غیرقابل عودت است و 50 هزار تومان ودیعه مشترک نزد، مخابرات است که در صورت بازگشت خط به مخابرات قابل عودت است.

مشترکان هزینه اتصال نیز تنها 50 هزار تومان برای خرید خط تلفن خود پرداخت کرده‌اند که آن هم هزینه اتصال بوده و دیگر مبلغی دست مخابرات ندارند که پس از عودت دادن خط قابل پس گرفتن باشد.

برای تمام مشترکان شرکت مخابرات ایران نیز سقف بدهی تعیین شده است که البته مزایایی برای مشترکان خوش حساب دیده شده است.

اما سقف بدهی مشترکان عادی مخابرات استان تهران 10 هزار تومان از مشترکان سایر استان‌های کشور بیشتر است.

مشترکان عادی مخابرات استان تهران تا 20 هزار تومان سقف بدهی دارند و در صورتی که صورت‌حساب 20 هزار تومانی خود را پرداخت نکنند خط آنها قطع می‌شود؛ اما مشترکان سایر استان‌ها تا 10 هزار تومان سقف بدهی دارند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها