امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116571
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری "العهد"، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان امروز (یکشنبه) طی سخنانی ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری "العهد"، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان امروز (یکشنبه) طی سخنانی در

مراسم ختم یک شهید لبنانی در منطقه کفرای  جنوبی با اشاره به حادثه اخیر ربوده شدن چند سرباز لبنانی اعلام کرد که برای همگان باید مشخص شود که چه کسی در قضیه ربوده شدن سربازان لبنانی نقش داشته است و متجاوزگران و ربایندگان چه کسانی هستند.

«سید هاشم صفی‌الدین» گفت: چه کسانی پشت فتنه و آشوب بین لبنانی‌ها با بهانه‌های سیاسی و رسانه‌ای هستند. برخی از اظهارات سیاسی که درباره کمک برای آزادی ربایندگان می‌شنویم دروغ است در حقیقت آنها به دنیال این موضوع نیستند بلکه همه هم و غمشان این است که چگونه به یک دست‌آورد سیاسی سخیف در بازار لبنانی برسند.

وی همچنین با اظهارات جو بایدن، معاون رئیس جمهور آمریکا درباره حمایت مالی و تسلیحاتی هم پیمانان آمریکا از جمله ترکیه از تروریست های سوری نشان می دهد که اظهارات مسئولان حزب الله درباره تحولات سوریه درست است و هر آنچه که رخ داده است نه انقلاب و نه اراده مردمی بلکه تحقق اهداف سیاسی برخی کشورهای منطقه، غرب و آمریکا است.

صفی الدین گفت: حمایت های مالی و تسلیحاتی ترکیه و کشورهای عربی حوزه خلیج (فارس) فقط برای تحقق اهداف آنها نیست بلکه برای آن چیزی است که آمریکا از آنها می‌خواهد.

معاون رئیس جمهور آمریکا اخیرا طی سخنانی اعلام کرد که ترکیه و دیگر هم پیمانان آمریکا در منطقه از تروریست‌های سوریه حمایت مالی و تسلیحاتی می کنند. این اظهارت موجب شد رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه به شدت واکنش نشان دهد.

رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: تصمیم رجب طیب اردوغان در براندازی نظام سوریه اشتباه است همچنانکه دوستان قدیمی و رقبای وی امروز اشتباه می کنند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار