امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116578
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه لبنانی «النشره»، برخی از منابع امنیتی لبنان به «النشره» گفتند که نیروهای ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه لبنانی «النشره»، برخی از منابع امنیتی لبنان به «النشره» گفتند که نیروهای حزب الله امروز تعداد از افراد مسلح را در منطقه «بریتال» واقع در جنوب لبنان به اسارات گرفتند.

در همین ارتباط، خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع وابسته به حزب الله لبنان اعلام کرد که بیش از 16 فرد مسلح وابسته به گرروه تروریستی القاعده در درگیری با نیروهای ارتش و حزب الله در شرق این کشور کشته شدند.

برخی از منابع خبری لبنان امروز گزارش دادند که افراد مسلح امروز به مرکز حزب الله در منطقه «بریتال» حمله کردند.

این در حالی است که درگیری‌های نیروهای ارتش لبنان با تروریست‌ها در اطراف شهر عرسال در مرز با سوریه نیز ادامه دارد.ارتش لبنان به شدت مواضع عناصر مسلح را در مناطق حومه شهر عرسال هدف تیراندازی قرار داد و در این درگیری‌ها یکی از تروریست ها به نام «محمد رائد» در شهر عرسال بازداشت شد.

شبکه اسکای نیوز نیز در گزارشی درباره درگیری‌های جنوب لبنان اعلام کرد که در پی این حمله تروریست‌ها،‌ حزب‌الله تعداد نیروهای خود در منطقه «بریتال» لبنان را افزایش داد.«محمد خالد حمزه» یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی «جبهه النصره» در درگیری‌های بریتال کشته شد و جسد وی به بیمارستان الرحمه در عرسال منتقل شد.

عناصر تروریستی سوریه امروز به مناطقی در خاک لبنان حمله کردند اما نیروهای حزب الله حملات آنها را دفع کردند.

برخی از منابع خبری نیز گزارش دادند که این تروریست ها وابسته به گروهک «جبهه النصره» هستند و تلاش کردند از داخل خاک سوریه به منطقه «عین الساعه» در جنوب منطقه بعلبک در خاک لبنان نفوذ کنند.

عناصر تروریستی پس از اینکه در منطقه عرسال و القلمون دچار شکست شدند، اکنون تلاش می کند شکافی بین مناطق حومه قلمون و حومه الزبدانی که مشرف بر لبنان است ایجاد کند.

شبکه المنار نیز گزارش داد که یک سرباز لبنانی به دلیل اصابت گلوله تروریست ها به دست وی زخمی شد و به بیمارستان منتقل شد. برخی از منابع خبری نیز گزارش دادند که دو سرباز لبنانی در درگیری‌های امروز در جنوب لبنان کشته شدند.

انتهای پیام/    

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار