امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116611
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش فارس،  فاطمه دانشور  با پرداختن به مهمترین موضوعاتی که همزمان با مهرماه مورد توجه مدیریت شهری بوده است، اظهار کرد: رفع ترافیک در ساعات ...

به گزارش فارس،  فاطمه دانشور  با پرداختن به مهمترین موضوعاتی که همزمان با مهرماه مورد توجه مدیریت شهری بوده است، اظهار کرد: رفع ترافیک در ساعات پرتردد دانش آموزان از موضوعات بسیار مهم است و این در حالی است که مدیریت شهری در خصوص مدارس و مهدهایی که به ویژه در خیابان های اصلی شهر قرار دارند اقدام به ایجاد سرعت گیر و نصب تابلوهای هشداردهنده کرده تا نگرانی های والدین در این رابطه مرتفع شود.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به موضوع آلودگی هوای پایتخت در سال گذشته که طی آن تنها سه روز هوای تهران سالم بوده است، گفت: امیدواریم تمهیدات اندیشیده شده در سال جاری سبب شود که بازهم گرفتار آلودگی نشویم.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر یکی از مهمترین موضوعات مطروحه همرمان با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را ادامه تحصیل کودکان کار عنوان کرد و گفت: در حالی که بسیاری نهادهای داوطلب خصوصی خواستار ثبت نام کودکان کار در مدارس بوده اند اما متاسفانه شواهد گویای آن است که بسیاری از مدارس برای ادامه تحصیل کودکان کار در آنجا طلب وجهی در حدود 150 هزار تومان کرده بودند.

دانشور افزود : بررسی ها نشان داده است که بخشی از این وجه برای آموزش و پرورش گرفته شده است. از این رو با مجموعه مدیریت شهری در تلاش هستیم تا اخذ این مبالغ متوقف شود و نهادهای داوطلب بتوانند کودکانی را که به سختی به مدارس باز می گردانند وارد فضای تحصیل علم کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها