امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116658
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر سفرنامه حج رحیم مخدومی موسوم به «یار کجاست؟» و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر سفرنامه حج رحیم مخدومی موسوم به «یار کجاست؟» و پس از گفت‌وگوی این نویسنده با این خبرگزاری استقبال قابل توجهی از این کتاب شده ولی برخی موفق به دستیابی به این کتاب نشده‌اند.

از همین رو رحیم مخدومی مدیر انتشارات «رسول آفتاب» به خبرنگار فارس گفت: کتاب «یار کجاست؟» برای چهارمین مرتبه تجدید چاپ شده و در 2000 نسخه و با قیمت 12000 تومان آماده توزیع است و در فروشگاه‌های کتاب قابل دستیابی است.

وی افزود: متاسفانه برخی همچنان با انتشارات «ملک اعظم» تماس می‌گیرند و این دوستان هم دیگر این کتاب را ندارند و مخاطبان راه به جایی نمی‌برند. از همین رو علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند آن را از طریق مراکز فروش «رسول آفتاب» که در پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی این موسسه قرار گرفته، تهیه نمایند. همچنین با تماس با شماره 09198937663 می‌توانند این کتاب را سفارش دهند.

کتاب «یار کجاست؟» سفرنامه حج رحیم مخدومی است که در اوایل دهه هفتاد منتشر شده و در همان سال‌ها رهبر انقلاب تقریظی بر آن نوشته‌اند و آن را ستوده‌اند.

گروه کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نیز گفت‌وگویی با رحیم مخدومی نویسنده «یار کجاست؟» انجام داده و اتفاقات شکل‌گیری این سفرنامه را از زبان مخدومی بیان کرده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها