امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116660
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
محمدحسین مهدوی‌ سعیدی مشهور به «م.مؤید» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون روند درمان خود اظهار داشت: در ...

محمدحسین مهدوی‌ سعیدی مشهور به «م.مؤید» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون روند درمان خود اظهار داشت: در حال حاضر به شمال آمدم و وضعیت خوبی دارم و حتی پس از ترخیص، دارو هم مصرف نمی‌کنم.

وی در ادامه با بیان اینکه جواب پاتولوژی تایید کرد که مشکلی وجود ندارد، توضیح داد: روز گذشته با مراجعه به تهران بخیه‌های زیر زبانم کشیده شد و پزشکان عنوان کردند که طی یک سال ماهانه باید معاینه صورت گیرد.

این شاعر با اشاره به اینکه فعلا نیازی به عمل نیست،گفت: به راحتی غذا می‌خورم و مشکل خاصی نیست که این موارد تعجب پزشکان را به همراه داشته است.

بر اساس این گزارش، محمدحسین مهدوی‌ سعیدی مشهور به «م.مؤید» چندی پیش بر اثر بیماری در بیمارستان مسیح دانشوری تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

این شاعر پس از عمل به فارس گفته بود: عصر سه شنبه از ناحیه زبان تحت عمل جراحی قرار گرفتم و بخشی از زیر زبان برای آزمایش در اختیار پاتولوژی قرار گرفت. برای مشخص شدن عمق بیماری باید تا شنبه منتظر پاسخ آزمایش بود که مشخص شود تمام این بخش برداشته می‌شود یا اینکه بیماری عمیق نیست.

وی متولد 1322 در نجف اشرف است و از شاعران مدرن و موج نو به حساب می آید. شعرهای او از دهه 40 در مجلات ادبی به چاپ رسیده است. به تازگی بزرگداشت این شاعر ساکن لاهیجان در جشنواره شعر رضوی در سیرجان برگزار شد. بر اساس این گزارش، از جمله آثار وی می‌توان به ، «مگر با لبخنده‌ ماه» در سال 1373 از سوی نشر محراب اندیشه، «گلی اما آفتابگردان» 1380 «تو کجاست؟»، «سیماب‌های سیمین»، «پروانه‌ بی‌خویشیِ من»، «نرگسِ هنوز»، «بی‌خوانشِ پرندگان» و... اشاره کرد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها