امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116664
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، صبح امروز مدیران و متصدیان کودکان و نوجوانان در استان همدان به مناسبت عید سعید قربان، از یک ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، صبح امروز مدیران و متصدیان کودکان و نوجوانان در استان همدان به مناسبت عید سعید قربان، از یک مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست بازدید و از آنها دعوت کردند تا در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان حاضر شوند.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان همدان، دبیر اجرایی جشنواره، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیرکل بهزیستی استان، رئیس ستاد اقامه نماز همدان و عوامل اجرایی جشنواره بیست و یکم از جمله مسئولانی بودند که با هدایای خود دل کودکانی را شاد کردند که از نعمت کانون گرم خانواده محروم بوده و روزهای خود را در کنار همسالان و در خانواده‌ای دیگر می‌گذرانند.

حمیدرضا رضایی معروف به عمو حمید برای کودکان برنامه‌های شاد اجرا کرد و خنده را در روز عید برای این کودکان به ارمغان آورد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، هدایایی برای دختران بهزیستی در نظر گرفته بودند که توسط عمو حمید به کودکان اعطا شد.

در کنار این مراسم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان تعداد 100 جلد کتاب نیز به کتابخانه مرکز نگهداری دختران این مرکز اهدا کرد.

در پایان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به هر یک از کودکان 100 هزار تومان به عنوان عیدی و مدیرکل بهزیستی استان همدان نیز به هر یک از کودکان 50 هزار تومان تقدیم کردند.

انتهای پیام/89033/ب20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار