امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11667
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) ،حسین بنکداری افزود: مهمترین و موثرترین راه‌حل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) ،حسین بنکداری افزود: مهمترین و موثرترین راه‌حل تحقق اهداف توسعه در یک کشور، وجود ساختار اقتصادی تواتمند با بازار مالی فعال است.
وی ادامه داد: با توجه به کمبود منابع عمومی در اغلب کشورهای در حال توسعه، منابع عمومی دولت جهت تحقق اهداف توسعه ای و انجام پروژه های زیربنایی کافی نیست و باید کسری سرمایه را از سایر منابع مالی تامین کرد.
وی گفت: در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور روش های متنوعی جهت تامین منابع مالی تعریف شده است و بخش قابل توجهی از منابع مالی پروژه ها را از منابع غیر دولتی تامین می کنیم.
بر اساس این گزارش، امروز (سه شنبه) با حضور مدیران و کارشناسان بانک توسعه اسلامی تفاهم نامه تکمیل تاسیسات فاضلاب شهر های آباده، داراب، فسا، فیروزآباد، نی ریز و سپیدان با مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مبادله شد.
این طرح شامل احداث سه باب تصفیه خانه به ظرفیت تقریبی 65000 مترمکعب بر شبانه روز و اجرای 850 کیلومتر شبکه و حدود 200 کیلومتر خطوط انتقال اصلی است.
انتهای پیام/ک 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها