امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116676
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز مراسم تقدیر از فیلم‌های کارگاه‌های فیلمسازی با حضور محمدرضا جعفری‌جلوه (مدیرعامل بنیاد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز مراسم تقدیر از فیلم‌های کارگاه‌های فیلمسازی با حضور محمدرضا جعفری‌جلوه (مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی) ، مهدی مسعودشاهی (دبیر جشنواره)، احمد ناطقی (دبیر بخش جنبی)، اسدالله اعلایی، امیر اسفندیاری، ناصر باکیده، عزت الله علیزاده، و کودکان و نوجوانان فعال در کارگاه‌های فیلمسازی و والدین آن‌ها در هتل عباسی مقراصلی جشنواره برگزار شد.

در ابتدای این مراسم احمد ناطقی مدیر بخش جوانه‌های امید و مواد تبلیغی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان درباره نحوه تولید فیلم توسط کودکان و نوجوانان در بخش جوانه‌های امید توضیحاتی ارایه داد و تاکید کرد: مشاورانی که در هر بخش با این کودکان همراه بودند تلاش کردند تا کمترین مشاوره را به کودکان ارایه داده و بیشتر اجازه دهند تا خودشان درباره کار فکر کرده و به نتیجه مطلوب برسند. بعضی از عزیزان صداهایی که در فیلم نیاز داشتند را گرفته بودند و در کار استفاده کردند.

وی تاکیدکرد: تمام تلاش گروه بر این بود که فیلم‌ها در کمترین زمان ممکن ساخته و آماده شود. ما قصد داشتیم یک فیلم را به عنوان برگزیده این بخش انتخاب کنیم اما همه کار‌ها از نظر ما فوق العاده بود و نتوانستیم زحمات کودکان و نوجوانان را نادیده بگیریم به همین جهت از همه این عزیزان تقدیر به عمل می‌آوریم و همه آنها در مراسم اختتامیه حاضر خواهند شد.

محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی پس از معرفی کودکان و نوجوانان گفت: آموزش و پرورش باید به صورت جدی به دروس هنر توجه داشته باشد تا استعداد بچه‌ها کشف شود.

وی ادامه داد: کلاس‌های نقاشی، انشا ، کامپیوتر می تواند به کشف استعدادها کمک شایانی نماید . با توجه به پیشرفت تکنولوژی امکانات مناسبی بر روی گوشی‌های همراه وجود دارد و با همان می‌توان به راحتی آنچه در ذهن می‌پرورانند را به زبان تصویر تبدیل کنند.

در انتهای مراسم لوح تقدیر و جایزه ویژه دبیر جشنواره به  آوا کاروان، سروش بخشی، غزل مجیدی، سحر مدرسی، سوگل دیگاری، متین نصر، علی یزدانی، رضا کتیرایی و مائده مهدی توسط محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی ارایه شد.

بنابراین گزارش، در مراسم تقدیر که با حضور والدین این کودکان و نوجوانان انجام شد و والدین این عزیزان همگی از این که جشنواره فرصتی را فراهم آورده تا بتوانند در حوزه سینما تجربه کنند از مدیران جشنواره تشکر و قدردانی کردند. ۹ کودک و نوجوان کارگاه بخش جوانه‌های امید در مراسم اختتامیه حاضر خواهند شد و یک فیلم در این مراسم به نمایش درخواهد آمد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها