امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116686
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
اسدالله شکرانه، مسئول دبیرخانه دائمی بنیاد مرحوم آذریزدی  در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی ...

اسدالله شکرانه، مسئول دبیرخانه دائمی بنیاد مرحوم آذریزدی  در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا بنیاد در هفته ملی کودک برنامه خواهد داشت، گفت: بنیاد مرحوم مهدی اذریزدی در هفته ملی کودک هیچ برنامه‌ای در دستور کار ندارد بلکه بیشتر برنامه‌ها توسط نهادها و سازمان‌های مربوطه برگزار می‌شود.

وی درباره کتاب «قصه‌هایی از مرحوم آذریزدی به گویش یزدی»، عنوان کرد: بنیاد مرحوم مهدی آذریزدی، نهاد دولتی نیست که اعتبار خاصی داشته باشد، معمولاً با کسانی که در حوزه فرهنگ کار می‌کنند صحبت و اگر کمکی باشد، برای اجرای برنامه‌ها، چاپ کتاب، یا اجرای طرح‌ها از آنها استفاده می‌کنیم به همین منظور چاپ این کتاب هم منتظر تأمین اعتبار است.

شکرانه درباره کتاب‌های مرحوم آذریزدی، بیان کرد: اکثر آثار مرحوم مهدی آذریزدی توسط انتشارات «امیر کبیر» منتشر می‌شود و گاهی نیز برخی از ناشران دیگر به چاپ آثار او می‌پردازند، به همین منظور بنیاد مرحوم آذریزدی، کتابی را از این نویسنده خوب ادبیات کودک و نوجوان منتشر یا تجدید چاپ نمی‌کند.

بر اساس این گزارش، سال گذشته اسدالله شکرانه از انتشار کتابی با عنوان «قصه‌هایی از مرحوم آذریزدی به گویش یزدی» در آینده نزدیک خبر داده بود که هنوز این کتاب به چاپ نرسیده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار