امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11671
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر ارتباطات کشور سوئیزلند امروز در دیدار با وزیر ارتباطات ایران ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر ارتباطات کشور سوئیزلند امروز در دیدار با وزیر ارتباطات ایران اظهار داشت: اگر بخواهیم به دنبال جایی باشیم که الگوی مناسب برای توسعه ICT در کشورمان باشد، متخصصان ایرانی گزینه مناسبی هستند.

وی گفت: سوئیزلند نسبت به ایران کشور بسیار کوچکی است و 1.3 میلیون نفر جمعیت دارد.

وی ادامه داد: در این کشور یک اپراتور موبایل وجود دارد و آن شرکت دولتی است.

وزیر ارتباطات کشور سوئیزلند ادامه داد: در ایران از فیبر نوری استفاده می‌شود و ما در سوئیزلند از سیستم‌های فضایی و دانش ابری استفاده می‌کنیم زیرا جغرافیای سوئیزلند شرایط سختی برای کشیدن فیبر نوری دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: جامعه مسلمان در سوئیزلند بسیار اهمیت دارد و هدف این کشور این است که هر دو جامعه مسلمان و مسیحی را پوشش دهد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور سوئیزلند افزود: به تازگی در مجلس این کشور قانونی برای تشکیل رگولاتوری در مرحله تصویب است و در رابطه با ایجاد این سازمان، کمک ایران برای ما بسیار حیاتی است و از امضای تفاهم‌نامه همکاری در این زمینه استقبال می‌کنیم.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها