امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116736
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین مرحله از کمک‌های مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ ۵۰ روزه و پس از آن از طریق درگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین مرحله از کمک‌های مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ ۵۰ روزه و پس از آن از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بین‌المللی امت واحده جمع‌آوری شده، همزمان با عید سعید قربان میان 30 نفر از فرزندان شهدای غزه توزیع شد.

بنابر اعلام روابط عمومی اتحادیه بین‌المللی امت واحده، همزمان با عید سعید قربان نخستین مرحله از این کمک‌ها که شامل لباس و اسباب‌بازی می‌شود با همکاری یکی از موسسات خیریه نوار غزه طی برنامه‌ای به فرزندان شهدا و خانواده‌هایشان تقدیم شد.

در این برنامه خالد الازبط مسئول این موسسه خیریه ضمن تبریک عید قربان، از مردم و خیرین ایرانی که در طرح سرپرستی و کمک به ایتام غزه شرکت نموده اند تشکر کرده و افزود: سلام و تحیت خود و مردم غزه را به مردم عزیز ایران و برادرانمان در اتحادیه امت واحده می‌رسانیم و برای همه آنها و همه خیرین دعا می‌کنیم و از آنها می‌خواهیم اینگونه طرح‌ها را بیشتر حمایت کنند و این طرح‌ها را توسعه دهند تا مشمول سرپرستی ایتام بیشتری شود و پروژه‌های دیگری مانند حمایت مالی از هزینه‌های تحصیلی و سرپرستی خانواده ایتام به شکل کامل را شامل شود.

وی با اعلام آغاز طرح سرپرستی 30 یتیم فرزند شهید، در خصوص این طرح تاکید کرد: این طرح از 6 مرحله متوالی و در 6 ماه تشکیل شده و عبارت است از سرپرستی ایتامی که توسط گروه‌های مربوطه انتخاب شده‌اند و  در مرحله نخست این طرح، برنامه اهدای لباس و اسباب‌بازی به طور کامل و با موفقیت پایان پذیرفت.

ازبط همچنین گفت: این طرح سرپرستی به طور کامل و در همه مراحل مختلف، تحت حمایت و پوشش کامل برادران ما و ملت عزیز ایران است که با نظارت اتحادیه امت واحده در ایران صورت می‌گیرد.

یکی از همسران شهید غزه نیز که در این برنامه شرکت کرده بود به خبرنگار ما گفت: از همه مسلمانان جهان میخواهیم که این کار را از ملت ایران بیاموزند و پشتیبان و یاور مردم فلسطین باشند. ما از مردم ایران بسیار تشکر می کنیم و از خداوند توفیقات آنان را می‌خواهیم که با ملت فلسطین همدردی کردند، ما ملتی مظلوم هستیم و مصیبت‌های ما و سرزمین‌مان بزرگ است.

به گزارش فارس، پویش «شکوفه‌های زیتون» (اعلام همبستگی فرهیختگان ایرانی با ایتام شهدای غزه) از هفته گذشته آغاز شده و بناست امروز دوشنبه ساعت 16 در همایشی با حضور هنرمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و اصحاب رسانه همایش این کمپین نیز در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار شود.

فیلم این مراسم را در زیر می‌توانید ببینید
 
انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها