امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11674
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 278
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، محسن رضایی در ادامه سفر به استان بوشهر در جمع مردم شهرستان دیر اظهار داشت: اقتصاد در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، محسن رضایی در ادامه سفر به استان بوشهر در جمع مردم شهرستان دیر اظهار داشت: اقتصاد در کشور باید صاحب پیدا کند و امکان تولید فراهم شده و  هدف‌گذاری کنیم و در این زمینه بین استان‌ها مسابقه بگذاریم.

وی با بیان اینکه پول ایران باید جایگاه خودش را پیدا کند، تصریح کرد: 45 هزار تومان امروز برابر با 15 هزار تومان خرداد ماه گذشته است و این یک تهدید است و نباید پول ملی سقوط کند.

رضایی گفت: تولید ملی برای مردم جنوب باید از دریا آغاز شود، ذخایر ارزی چینی‌ها از 4 هزار میلیارد دلار گذشته و نمی‌دانند با این پول چکار کنند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: صادرات و واردات از مسیر دریا را باید جدی بگیریم و در این زمینه هر امکاناتی که مردم بخواهند را باید فراهم کنیم.

وی افزود: 150 هزار دریانورد در کشور داریم اگر بتوانیم دلارها را غیر نفتی به دست آوریم اقتصاد کشور تکان می‌خورد.

رضایی خاطرنشان کرد: نظم و انضباط بهتری بر شیلات باید شکل بگیرد و شیوه‌های صید باید تغییر کند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در ارتباط با پرداخت یارانه سبز گفت: یارانه سبز را به کسانی می‌دهیم که شیوه سنتی صید را به شیوه مدرن تبدیل کنند.

وی ادامه داد: پرداخت یارانه‌ها را ادامه می‌دهیم چون اگر به تعهدات دولت قبلی عمل نکنیم دولت بعد از ما هم به تعهدات ما عمل نخواهد کرد.

رضایی باید تاکید بر ایجاد صنایع کشاورزی در بوشهر گفت: اکنون خرمای تولید دشتستان در دبی بسته‌بندی و به اروپا صادر می‌شود مگر ما خودمان نمی‌توانیم این کار را بکنیم، مرکبات استان فارس را در دیر بسته‌بندی کرده و صادر کنیم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: نه تنها باید تحریم‌ها را بشکنیم بلکه باید تحریم را به فرصت تبدیل کنیم.

رضایی با بیان اینکه حماسه اقتصادی یعنی کار فوق‌العاده ایجاد شود، خاطرنشان کرد: جنوبی‌ها همیشه در مواقع خطر در صحنه حضور می‌یابند و بنده هم اگر برای کشور احساس خطر نمی‌کردم در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا نمی‌شدم.
انتهای پیام/66006/صا40/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار